Leonardo Італія

Leonardo плитка

 Фабрика Leonardo Ceramica (Леонардо Кераміка) була заснована в 1874 році, в італійському місті Імола. Своєю назвою фабрика зобов'язана знаменитому вченому і винахіднику епохи Відродження Леонардо да Вінчі, першим накреслив географічну карту, по винайденому їм методу, яким користуються досі. Відбулася ця подія в 1502 році, у вищезгаданому містечку Імола. Звідси і назва фабрики: Leonardo 1502. В основі виробництва Leonardo лежить формула виведена все тим же легендарним вченим да Вінчі, яка визначає креативність, як продукт єдності мистецтва і науки. Продукція Leonardo відрізняється від продукції інших італійських виробників унікальними й екстравагантними колірними рішеннями, високою якістю і сміливими дизайнерськими ідеями, здатними наповнити будь-який інтер'єр сліпучим блиском розкоші і пишноти.
Leonardo купити Львів

  Фабрика Leonardo Ceramica з самого заснування відрізняється якісним підходом до виробництва керамограніта. У ній зібрані найбільші технологічні потужності. У процесі виробництва, фахівці компанії дотримуються найжорстокіших вимог до якості матеріалу і тому можна сповна насолодитися вибором відмінного керамограніта.

  Італійська фабрика Леонардо  використовує сучасні технічні методи пресування плитки. Наприклад, методом сухого пресування виходить плитка розміром до 600X600 мм. Процеси транспортування і укладання плиток перед випаленням, а також сортування та пакування виробів після випалу автоматизовані. Випал здійснюється в роликових печах з прискореного режиму. Порівняння різних способів формування показує, що сухе пресування, що включає приготування прес-порошку в розпилювальної сушарці, вимагає капіталовкладень  на 60-100% більше, ніж пластичне формовання.
   Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ" пропонує широкий асортимент керамограніта Leonardo CeramicaЦіна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів і будівельних організацій. У нас завжди оновлюються акції.
Доставка: Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород та по всій Україні.
Пропонуємо також плитку:Rak CeramicsTUBADZIN

Заказ  +380673136554