Love Ceramic Португалія

Акція
WATERFALL SPLASH WHITE RET
В наявності
1814 грн. 1109 грн.

Love плитка

Love Ceramic Tiles (Лав Керамік Тайлс) - це любов до своєї роботи та до кожного клієнта. Така концепція фабрики з'явилася у 2008 році, замінивши назву Novagres. Цей задум створений для того, щоб донести до кожного покупця, що він особливий для компанії.

Сам Novagres (Новагрес) існує на ринку вже понад 25 років. Це відомий португальський виробник, що колись створював емальовану керамічну плитку з найкращої білої глини, пізніше додав плити з монопорозу. А через 8 років запропонував ректифіковану плитку різних розмірів та форматів, яку можна укладати одним цілим, тобто без видимих швів. А її якість закохала в себе багатьох дизайнерів та архітекторів з різних точок планети. Таким чином вона вибилася у лідери на світовому ринку облицювальних матеріалів.
Love купити Львів

У 2005 році фабрику Novagres викупила Panariagroup Industrie CeramicheS.P.A.,одна з найвідоміших італійських компаній, що спеціалізується по виготовленню керамічної настінної та підлогової плитки. Ще через рік об'єдналася з Maronagres і перейменувалася на Panaria Portugal.Сьогодні саме вони володіють компанією Love(Лав).

Постійні грошові вкладення в найновітніші технології, навчання та найкращих спеціалістів у цій сфері, фабрика створює плитку найвищої якості, що відповідає усім міжнародним нормам і підтверджується багатьма сертифікатами якості. Це та компанія, що приділяє увагу кожній деталі і старається задовільнити всі примхи своїх покупців.

Наша компанія пропонує до Вашої уваги найновіші колекції цієї фабрики Love Ceramic. Вони виконані у пастельних відтінках, подекуди з креативним геометричним малюнком. Така керамічна плитка гарно підкреслює всі плюси та приховує мінуси приміщення. Гармонійно дивиться у будь якому інтер'єрі з різними меблями. Принесе в дім атмосферу спокою і затишку на довгі роки.

Замовити плиточку можна задзвонивши нам. Наші менеджери допоможуть у всіх питаннях і швидко доставлять її у потрібне Вам місце. А наша ціна безперечно Вас зацікавить. Телефонуйте!

ЗАКАЗ 067 313 65 54