Мозаїчне панно

мозаїне панно панно з мозаїки мозаичное панно
мозаичное панно панно мозаики для ванной панно мозаїки для ванної
мозаїка панно тварини мозаїка панно для кухні басейн мозаїка
бассейн мозаика мозаїка панно дерево мозаїчне панно для спальні
мозачне панно візерунок мозаїчне панно для підлоги мозаика панно бассейн
мозаїчне панно східний стиль мозаїчне панно хаман панно мозачне на стінну
панно мозаїчне для басейну хаман мозаїка панно кухня мозаїчне панно
бассейн панно мозаика ванная комната мозаичное панно спальная комната  мозаичное панно
бання мозаїка город мозаичное панно дерево мозаїка
східний стиль мозаїка на стену мозаичное панно квіти мозаїчне полотно
мозаичное полотно для спальни дівчина мозаїчне панно монро мозаика
мозаичное панно япония девушка мозаичное панно цветы мозаичное панно
мозаичное панно разноцветное море мозаїчне панно квіти мозаїчне панно

МОЗАЇЧНЕ ПАНО

    ТОВ "КЛУБ КЕРАМІКИ" надає Вам унікальну можливість замовити виготовлення індивідуального панно з мозаїки, за вашим власним малюнком або фотографією. Якщо у вас немає своїх ідей Ви можете підібрати вже готове панно в нашому каталозі або наші дизайнери розроблять панно з мозаїки під ваш інтер'єр. 

 Сучасний світ диктує свої тенденції в моді на одяг, техніку та рішення для інтер’єру. Одним  із найсучасніших та бездоганних варіантів оздоблення різноманітних поверхонь є панно із мозаїки. Наче дивовижні картини, написані вмілим художником зможуть створити натхненний простір у кожному домі. Не важливо, де ви проживаєте, чи якого розміру оселя – кожен може створити собі едем з нашою мозаїкою.
Ми пропонуємо будь-який вид мозаїчного панно із наявних на ринку. Нині скляну, керамічну чи мармурову картину, яка надасть вишуканості та виразності в домі можна купити, не виходячи із дому.
Для створення мозаїчного панно потрібна зосереджена та кропітка праця художника-дизайнера. Шлях від малюнку на папері до повноцінного панно потребує неабиякої зосередженості та терплячості майстра. Візерунок чи справжню картину закріплюють на стіні або іншій поверхні спеціальним герметиком. Тому від якості цього процесу залежить не тільки міцність, а й водонепроникність.
Скляна мозаїка зовсім не поглинає воду, тому добре підійде для улаштування вологих приміщень: ванної кімнати, чаші басейну,сауни. Також вона добре переносить зміну середовища та  нагрівається до комфортної тілу температури.
Скляна мозаїка створюється двома техніками: матричною та колотою. Матрична техніка забезпечує рівні ряди та стовбці. Колота техніка полягає у ручному створенні нерівних шматків, які укладаються відповідно до обраного візерунку. Різноманітними рівними та нерівними мазками лягає малюнок на мозаїчному панно. Така техніка дає можливість створити детальний чи об’ємний витвір мистецтва. Колота техніка роботи з мозаїкою гарантує візерунок у єдиному екземплярі.
Керамічна мозаїка виготовлена за принципом керамічної плитки. Це міцний та екологічно чистий спосіб оздоблення для ванної, коридору чи тераси. Така кераміка допоможе створити мозаїчне панно у себе на підлозі чи прикрасити дивовижним візерунком стіну чи іншу поверхню. Керамічна мозаїка не втрачає своєї привабливості багато років та легка у догляді.  
Мозаїка із мармуру – це величний та  багатий стиль. Мармурова мозаїка обробляється вручну. Більшість кольорів та відтінків підкреслюють природність матеріалів. Матеріал славиться своєю камінною довговічністю. Мозаїка не токсична. Чудово пасує для оздоблення стін, сходів чи підлоги. Має елегантний вигляд у громадських місцях: кафе, ресторанах чи холах. Ціна на таку мозаїку значно вища, але асортимент продукції дозволяє задовольнити потреби навіть найвибагливішого покупця.  
Головні переваги панно із мозаїки:
унікальність;
практичність;
неперевершеність.
Обирайте у нашому магазині панно, яке вам до вподоби або замовляйте виготовлення за власним малюнком.