Natucer

Natucer плитка

Історія компанії.

Продукція компанії Natucer Ceramica з'явилася на ринку в 1990-х роках, це збігається з часом в яке в міста Іспанії приходить технологічна революція, за допомогою якої з'являється можливість виробляти керамічну плитку використовуючи швидкий цикл випалу.
Варто відзначити, що в часи заснування самої компанії випал однієї партії плитки займав 24 години безперериваного знаходження керамічної продукції в печі. Natucer стали одні з перших виробників керамічної продукції, які змогли замінити старий спосіб на новий. Завдяки технологічному інституті (ЦМТ), компанія змогла використати швидкий цикл випалу і досягти величезних цифрах на ті часи. А саме 1400 м2 неглазурованої плитки в день. У 90-ті роки такі, для багатьох виробників керамічної плитки і керамограніта такі цифри були космічними.
Natucer купити Львів
Одним з наступних кроків стало інвестувати в дослідження і розробку нових технологій по поліпшенню, а також кардинальній зміні виготовлення керамічної продукції. Компанія Natucer Ceramica створили внутрішню лабораторію в 1992 році. З цього моменту були створені нові типи глини, який піддавалися технологіям випалу ще швидше. Такий крок призвів до 3000 м2 керамічної плитки за один день.
1996
Компанія збільшила свої потужності виробництва методом банального збільшення фабричних ліній. У цьому ж 1996 році, Natucer початок виготовлення загартованої морозостійкої плитки для фасаду.
1997 Рік.
Почалося виробництво пресованої плитки призначеної для стін. Через деякий час, завдяки внутрішній лабораторії, Natucer освоїли виробництво нової глянсовою керамічної плитки. Вперше ці зразки були представлені на виставці керамічної плитки Cevisama 98.
1999
На 7 фабричних лініях почалося виробництво керамічної плитки з червоної глини. Головна відмінність цієї керамічної плитки є те, що на ній з легкістю можна друкувати будь-який малюнок трафаретним друком. Цей хід дозволив компанії вийти на світовий ринок і позиціонувати себе однією з кращої компанії-виробника керамічної плитки.
2000
Компанія Natucer не зупинилася на технічних розробках і з успіхом представила нові колекції підлогової керамічної плитки, яка справлялася з проблемою накопичення води на поверхні керамічної плитки вбираючи її в себе, не залишаючись сирою.
2007
Компанія з успіхом представляє екструдовану порцелянову плитку дял внутрішньої і зовнішньої обробки.
2010-2011 роки.
Протягом цих років, компанія Натуцер, ввела цифрову керамічну друк в свої фабричні лінії.

 Заказ  067 313 65 54