Nexans

Історичний факт. Про надійність кабелю Nexans впевнено говорить той факт що у 1938 році у місті Осло (столиця Норвегії) кабель котрий був встановлений у підлогу головного Собору St. Olav Domkirke, а також на прилягаючій площі кабель компанії Nexans жодного разу не змінювали за 60 років безперервного функціонування. У квітні 1999 року, за причиною загальної реконструкції кабель було вилучено для заміни на більш сучасніший, та направлено до лабораторій у котрих було встановлено експертами, що кабель Nexans може безперебійно функціонувати як мінімум ще 30 років.
Надійність конструкції. Безмуфтове з'єднання.
З 1989 року компанія Nexans (Нексанс) розробила безмуфтове з'єднання та використовуючи цю технологію успішно випускає продукцію.
 Cуцільна алюмінєва трубка як захисний екран, використовується в гріючих секціях, що забезпечує покращенні механічні властивості кабелю. Нульова кількість відказів у роботі нагріваючих секцій Nexans ось результат використання такої унікальної конструкції.
  На відміну від кабелів інших виробників, у нагріваючих кабелях NEXANS, місце з'єднання нагріваючого елемента з "холодним" струмопровідним кінцем виконано по безмуфтовій технології, при якій мідна жила "холодного" кінця нагріваючий провід утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а це - відповідно гарантована надійність в експуатації. Місце на кабелі, де знаходиться це з'єднання, позначено надписом "SPLICE". Дана технологія запатентована та розроблена компанією Nexans. Результатом використання такої технології стала нульова кількість відказів гріючого кабелю і відсутність зовнішньої з'єднюючої муфти.Nexans Installation Help (Eng only)

Представляємо до вашої уваги електронні файли, котрі допоможуть вам ознайомитися з продукцією від компанії NEXANS та інших виробників  :Системи антиобледеніння та сніготанення


PDF каталоги
Системи обігріву NEXANS
Інструкція по установці теплої підлоги. Нагрівальний кабель Nexans LINK <<<
Системи обігріву Nexans
MILLITEMP Програмований терморегулятор з двома датчиками  LINK <<<
Системи керування OJ Electronics
Інструкція по установці терморегуляторів LINK <<<
MTU2 - електронний терморегулятор для настінного монтажу LINK <<<
OTN - електорнний терморегулятор LINK <<<
OTN2 - Цифровий терморегулятор LINK <<<