Calacatta

 

    Кожен інтер’єр має свій стиль. Він багато від чого залежить: він настрою і креативності власника помешкання, від фінансових можливостей, оздоблюваних матеріалів, їхньої якості і екологічності, і навіть дрібних аксесуарів, які довершують загальну концепцію образу.

Керамічна плитка - це елемент, який часто формує основу  інтер'єрного рішення. Розташована на стіні чи підлозі, вона не тільки визначає колір вашої кімнати, але і надає особливий характеру та шарму. 

Польський бренд Opoczno пропонує достатньо нову  колекцію плитки Сalacatta. Вона вдало відображає бачення сучасного нового інтер’єру. Головна особливість колекції – різноманітні та не зовсім стандартні форми плитки. Та що сьогодні можна вважати стандартом? Хіба тільки якість, та з якою сьогодні працює  на ринку  компанія Опочно.

Знаний у світі бренд тримає незмінно першість кращого виробника стильних та вишуканих виробів для оздоблення будинку. Основний матеріал виробника – керамограніт, які має гнучку структуру, добре піддається обробці, перепаду температури.

Плитка колекції   Сalacatta призначена для ванної кімнати. Вона добре переносить вологість і зміну температури. Не втрачає блиску від агресивної побутової хімії. Плитка доступна за ціновим сегментом середньостатистичному покупцеві, тому привести свою ванну кімнату у порядок на складе великих трудонощів.

Обравши колекцію Сalacatta для оздоблення ванної кімнати , ви отримаєте натхненні почуття, які спонукатимуть вас до творчості. Ця плитка добре підходить для інтер'єру вашої мрії, якщо ви хочете створити унікальні та стильні інтерпретації у біло-кремових тонах.

До складу колекції входить плитка для підлоги 42*42 см, білого кольору з візерунком, який нагадує тріщини, глянцеві плитки формату 29,7×60 для стіни, блискучий фрез 2×60 металічного кольору. Кожен вид плитки доповнює одне одного, створюючи ефект цілісності орнаментів та неповторної атмосфери загалом. Плитка має характерний блиск, який особливо її вирізняє серед інших колекцій цієї компанії. Глянцеві пластини різноманітного розміру та форми вишукано виглядатимуть, яке б інтер’єрне рішення ви не прийняли.

Купуйте керамічну плитку для свого ремонту у нашому інтернет-магазині і створіть унікальний інтер'єр із колекціями бренду  Opoczno. Ми пропонуємо широкий асортимент будівельних, оздоблюваних матеріалів, сантехніку і фурнітуру, які зроблять ваш дім неповторним.

 

 

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,199.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти