Oras

Концерн Oras – сімейне підприємство. З часу свого заснування в 1945, Oras є новатором у сфері змішувачів та душів, фокусуючись на комфорті, економії води та енергії, безпеці й дизайні. Oras є лідером ринку безконтактних та електронних змішувачів.

Oras розробляє, виробляє та просуває на ринку зручні для користувача інноваційні змішувачі та водорозбірну арматуру.

Досвід багатьох десятиріч у розробці змішувачів та використанні різноманітних матеріалів, а також наш професіоналізм у галузі інформаційних технологій, створили міцну основу для розвитку й виробництва зручних у використанні продуктів. Велике різноманіття серій та моделей дозволяє обрати найзручніший змішувач для кожного місця в домі.

Головна мета Концерну Oras – стати одним з провідних виробників у своїй галузі.

Oras оперує в міжнаціональному діловому просторі, і співробітники компанії працюють із замовниками через мережу представництв та комерційних підрозділів Oras у різних країнах. Оперативність і надійність постачань забезпечується виробничими потужностями в Фінляндії, Норвегії та Польщі. Найважливішими ключовими моментами  діяльності Oras є економія води та енергії, а також дотримання норм охорони довколишнього середовища.

 Мультитехнології в поєднанні з постійною дослідницькою діяльністю та розробками нової продукції, а також багатонаціональний персонал гарантують додаткові переваги як для існуючих, так і для майбутніх замовників.

ЗАКАЗ +38 099 013 45 11

Змішувачі для умивальника
Змішувачі для умивальника

Змішувачі для біде
Змішувачі для біде

Змішувачі для кухні
Змішувачі для кухні

Змішувачі для ванни
Змішувачі для ванни

Змішувачі для душу
Змішувачі для душу

Урінали
Урінали

Душові комплекти
Душові комплекти

Садові клапани
Садові клапани