Petracers

Petracers плитка

        На даний момент фірма Petracers одним з новітніх відомих кращих виробників керамічної плитки в більшості країн. Кожна з представлених колекцій цієї фабрики знаходиться за кордоном часу і поза конкуренцією нинішніх трендових запитів. Товари керамічної плитки які представлені в унікальних в свою міру стриманих по напрямку розкоші Колекція виробника Петрацер дозволяють робити своєму споживачеві неповторні інтер'єри своїх кімнат, зовнішність яких стає непідвладною часу але завжди актуальними. 
Petracers купити Львів
  Petracers почав розширюватись, почав ставати успішним лідером в 1992 роках. На ті часи мінімалізм хай-тек були творцями нових трендів у всіх напрямках дизайну, але якось дизайнер цієї унікальної компанії Анжело Марчезе перестав звертати увагу на непостійні течії трендів і вирішив поставити ставку на класичні деталі форми. Анжело Марчезе скоро випустив дві нові колекції у вікторіанському стилі одна з них була представлена як Grand Elegance. Нові унікальні за своїм до того ж елегантні колекції швидко почали користуватися великим успіхом серед покупців. Компанія, яка за такий маленький проміжок часу отримала багато постійних споживачів тим самим показала що їх продукція краща і унікальна. В асортименті цієї фірми можна побачити представлені наступні колекції італійської фабрики Петрачерс: Rinascimento, Tango, Grand Elegance, Capitonne, Grand Elegance Gold, 800 Italiano, Ad Personam, Tango Rock, Royal, Riga Magnum, Savana, Unico, Queen, Ad Maiora, Carnevale Veneziano.
Компанія  "КЛУБ КЕРАМІКИ"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції
Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ"  це гарантія якості керамічної плитки і надійності у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернопілі, Луцьку, Ужгороді по всій Україні.

У нас діють знижки для постійних покупців, доставка у Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та по всій Україні, в будь яке містечко чи селище. В нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення  в 3-D зображені і Ви зможете уявити  та відчути Себе у своєму майбутньому помешканні, що позволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер`єру.

Заказ  067 313 65 54