Polcolorit

Polcolorit плитка

    Детальніше про компанію Polcolorit
Polcolorit S.A. (Полколоріт) є найстарішим приватним виробником керамічної плитки в Польщі. Компанія була створена в 1984 році і з тих пір продовжує просуватися і прогресувати . Щороку створюється новий асортимент продукції .
Послуги які пропонує для покупця компанія Polcolorit є найсучаснішими в країні і в Європі, тобто ви будете неймовірно здивовані якістю продукції та сервісом обслуговування клієнтів. Сама фабрика знаходиться недалеко від Гори Карконоше на міжнародній трасі Е 65 , котра проходить через Єлене-Гур на кордоні Чехії.
Polcolorit купити Львів
Polcolorit S. A. володіє багатими і унікальними відмінними характеристиками керамічної плитки для ванни та кухні , також стороною не оминули і підлогову керамічну плитку. Кольори керамічної плитки і її унікальний дизайн додає колекціям свій власний і неповторний характер. Продукти фірми Мараконі (бренд Полколоріт Кераміки) позиціонує і відноситься на ринку як виробник вищого сегменту кераміки і відповідає всім потребам і очікуванням споживача.
Керамічний завод Polcolorit і Marconi (Марконі)виробляють :
Підлогову керамічну плитку
Настінну Керамічну плитку
Керамограніт
Декорації та бордюри
Керамічну плитку ручного розпису.
Керамічна плитка виробляється методом одноразового випалу . Polcolorit Зробили дві виробничі лінії які виробляють різну продукцію: Monoporose- Настінна плитка і декорації ; Gres- керамограніт і універсальну підлогову плитку. Керамічна плитка Мараконі виробляється на основі новітніх світових технологій намагаючись не поступатися своїм конкурентам . Довгострокова співпраця з кращими італійськими дизайнерами дозволяє створювати свій фірмовий дизайн з унікальними відмінними характеристиками і штрихами. Неповторні візерунки і колірна гамма керамічної плитки роблять всі колекції Maraconi Ceramics дуже цікавими у використанні і ніколи не зроблять ваше приміщення нудним і однотипним . Весь асортимент виробляється на великих сучасних фабриках з новітніми автоматизованими лініями. Споживач завжди може бути впевненим у продукції Polcolorit SA адже вся продукція проходить Ретельний контроль сировини , а виробничий режим перебуває під постійним спостереженням. Компанія сфокусована на тому , щоб завжди задовольняти потреби та очікування споживачів в незалежності від їх місця проживання та вікової категорії , адже для цього проводиться постійний ретельний аналіз ринку і тенденцій.
Заказ  067 313 65 54

PDF GENERAL CATALOG 2012