Дзеркальна плитка

Дзеркальна плитка - вишуканість із присмаком розкоші

Існує багато способів створити оригінальне оздоблення в оселі. Замислювалися над рішенням створити дзеркальний простір? Ми покажемо як реалізувати натхненні ідеї разом з магазином «Клуб кераміки».
Дзеркала у різних формах та форматах мають безліч корисних властивостей як для дизайну, так і для інших функцій. Модною є зараз форма соти. Дзеркало – це набагато більше, ніж просто стильні прикраси для дому та аксесуар для дівчат. Коли квартири мають невелику площу, а розмір окремих кімнат мінімальний, у багатьох з них все частіше зустрічаються дзеркальні поверхні. Найкраще рішення - освіжити свій будинок разом із дзеркальною плиткою українського виробника.

Дзеркальна плитка

дзеркальна плитка львів ціни

дзеркальне панно

дзеркальне панно львів

Дзеркальна плитка в інтерєрі

дзеркальне панно на кухні

дзеркальне панно на стіну

дзеркальне панно купити

Дзеркальна плитка ціна

плитка дзеркало

дзеркальне панно в інтер'єрі

дзеркальне панно на стіні

Дзеркальна плитка купити

дзеркальна плитка соти

дзеркало панно

дзеркальна плитка на стіну

плитка дзеркальна

купити дзеркальне панно

дзеркальне панно ціна

Що таке дзеркальна плитка та панно

Дзеркальна кераміка — нарізана різною формою плитка. Такий підхід дозволяє створювати незвичні формати і декорувати різноманітні поверхні. Дзеркальна декорація яскраво поєднує у собі інновації та привабливий вигляд. Вона здатна візуально збільшити кімнату і надати їй неповторного характеру. Дзеркальна оздоба та панно від “Клуб кераміки” прикрасить будь-яке приміщення. Її можна легко поєднувати з класичними матеріалами в інтер’єрі такими, як дерево, бетон тощо. Віднедавна вона доступна і в Україні.

Дзеркальне панно — декорація, створена із виробів різних розмірів. Нею можна декорувати найрізноманітніші поверхні: ніші, стіни або стелю. Вона дозволяє вдало приховати вади та підкреслити принади. Це особливе оздоблення з неповторною атмосферою. Дзеркальні панно можуть прикрасити стіну, стелю, двері, фрагменти предметів побуту або меблі. Від підлоги до стелі – всі прикрашають вишуканою блискучою декоративною плиткою. Дзеркала додадуть шарму та функціональності будь-якій кімнаті, розділять простори або великі кімнати.

Дзеркало — аксесуар, який може використовуватися у ванній, передпокої або спальні. Магію скла можна використовувати навіть на кухні. Дзеркало на кухні — не тільки прикраса, але й можливість легко збільшити і освітлити кімнату. Вона цінуюється через те, що:

 • завжди модна;
 • ідеально поєднується з різними стилями;
 • приваблива для будь-якого інтер’єру.

Особливості виготовлення

Така прикраса виготовляється за інноваційними технологіями, які дозволяють різати, обробляти та виготовляти продукти з чудовою точністю. Дозволяє гарантувати виконання розкішного панно за індивідуальними замірами та побажанням замовника. Замовити в Україні можна, завітавши в інтернет-магазин або за телефонами консультантів.

Переваги

Дзеркальна поверхня на кухні, вітальні чи в інших інтер’єрах — бездоганна. Гладенька, легко миється, не залишаючи смуг і забруднення. Дзеркальна атмосфера в оформленні — функціональність, сучасний дизайн та доступна ціна. Дзеркальні поверхні – це не лише привабливий блиск, але й оптичне збільшення приміщення. Воно моментально виглядатиме більш просторим. Дзеркала дублюють все, що знаходиться перед ними, і додатково відбивають світло в інтер'єрі. Зручно та яскраво. Візерунки на панно вигідно заламують світло. Їх можна використовувати в будинках майже скрізь: у ванних кімнатах, на кухнях, у вітальні чи спальнях. Дзеркальні панно приймають різні форми та розміри. Додають блиску та розкоші у будь-який куточок будинку.

 1. Плитка ідеально збільшує кімнату надаючи їй глибини характеру.
 2. Вона відбиває світлові бліки, створюючи незвичайну атмосферу в приміщенні.
 3. Ідеально поєднується з класичними матеріалами: деревом, бетоном або біло-чорними меблями тощо.
 4. Її можна розташувати на будь-якій площі
 5. Дзеркальна принада у гламурі, сучасному або скандинавському стилях.

Ціни на дзеркальну плитку

Ціна залежить від:

 • способу та країни виробництва;
 • розміру дзеркальної плитки;
 • бренду та інших особливостей.

Нині у гарячій пропозиції дзеркальна плитка чи панно бельгійського виробника у розмірі:

 • 150х150 мм ;
 • 200х200 мм;
 • 250х250 мм;
 • 300х300 мм.

Дзеркальна декорація від виробника в Україні за індивідуальними розмірами — це насолода та затишок.

Де купити плитку дзеркальну

Вагаєтесь, яка плитка краще? Ми допоможемо. Інтернет-магазин «Клуб кераміки» в Україні — це досвід, перевірений часом.

Магазин КЛУБ КЕРАМІКИ у Львові пропонує купити дзеркальну плитку високої якості для універсального використання: на кухні як наповнення між меблями для ванних кімнат як перегородки або декорації, або для вітальні - все на смак нашого покупця.

Запрошуємо купити в асортименті нову дзеркальну сучасну плитку від бельгійського виробника. Приймаємо замовлення на виготовлення дзеркальних панно за індивідуальними розмірами та побажаннями клієнта. Разом з комплектом високоточного дзеркального панно ви отримуєте всі необхідні для укладання плитки матеріали і можете відразу ж приступити до складання вашого дзеркального панно. Для уточнення деталей та оформлення замовлення звертайтесь до менеджера нашої компанії за формою, вказаною на сайті.
Здійснюємо доставку у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-франківськ, Чернівці, Ужгород,  Киїів, Одесу, Харків, Дніпро… по всій Україні.

Дзеркальна плитка від «Клуб кераміка» — це блиск кожної деталі.