PowerGres Італія

PowerGres плитка

             Італійська торгова марка PowerGres - це молода компанія, яка створена в 2005 року. В засновника з виробництва кераміки місті Сассуоло (італ. Sassuolo), в дуже відмінному регіоні Емілія-Романья. Ця фірма прославилася своєю дуже гарною якістю продукції за дуже маленький уривок часу і отримала дуже багато споживачів оскільки у неї дуже хороша репутація і популярність у всіх країнах планети з виробництва керамічної плитки. Powergres надає велику увагу вивченню нових матеріалів і нових розробок які роблять її дуже динамічно і швидко розвиваючуюся компанією, що дозволяє виробляти дуже якісний товар. Основна філософія компанії це виробництво кареміческой плитки з вищими показниками якості які може представити репутація італійської плитки з її унікальним дизайном які представляє фірма Павергрес. Пристрасть до найтонших деталей, ексклюзивному зовнішньому вигляду плитки в поєднанні з її неповторним стилем розробки продукту, все це роблять дуже талантлеві і розумні дизайнери молодої і успішної фірми PowerGres. Товар цієї фірми відрізняється  дуже великим вибором кольорів і відтінків. Якщо ви вибрали товар від PowerGres ви можете бути впевнені в тому що він буде завжди актуальний і з найкращою якістю.
PowerGres купити Львів
Компанія  "КЛУБ КЕРАМІКИ"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції
Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ"  це гарантія якості і надійності вже багато років у всій Україні.
У нас діють знижки для постійних покупців, доставка у Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгородпо всій Україні, в будь яке містечко чи селище. В нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення  в 3D зображені і Ви зможете уявити  та відчути Себе у своєму майбутньому помешканні, що позволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер`єру.
Також пропонуємо плитку: RAGNOSERENISSIMA