QUA

QUA плитка

У нашому магазині можна купити керамічну плитку молодого турецького бренду QUA. Незважаючи на свій молодий вік, компанія вже стала широко популярною серед споживачів європейського та українського ринків.
QUA  купити Львів

Що виготовляє

Турецький виробник QUA — це бездоганна якість вашого стильного ремонту на довгі роки. У колекціях компанії багато керамічної плитки, яка зовні схожа на мармур. Такі колекції неповторно виглядають у комплексі із сучасними меблями чи затишним текстилем у будь-якому інтер’єрі.

Найпоширеніший формат колекцій бренду QUA — 60*120. У пропозиції плитка та керамограніт, які призначені для оздоблення поверхонь у ванні, кухні, гостьових приміщень. Плитка достатньо бюджетна. Її залюбки використовують для оздоблення власники кафе або інших громадських приміщень.

Виробничі потужності турецької компанії швидко дійшли до об’єму в 11 млн кв.м щороку. Основна спеціалізація — глазурований керамограніт, який має привабливий вигляд натурального каменю або мармуру. Продукція бренду —це неймовірно естетичний вигляд і чудові властивості.

У процесах виготовлення QUA використовує нанотехнології, які дозволяють працювати без відходів. Продукція екологічно чиста та безпечна, а також дозволяє дихати поверхням.

Ціна на QUA

Завдяки експорту, портфель продуктів Qua Granite — це широкий асортимент, що знайде свого покупця. Така різноманітність постійно оновлюється відповідно до нових тенденцій. Портфель продуктів системно поповнюється завдяки численним дослідженням та визначення товарів, необхідних на ринку. Великий вибір плитки від QUA та доступна ціна — можливість купити кожному якісне оздоблення. Плитка від турецького виробника — спокій та насолода у вашому домі.

Де купити

Місія бренду QUA — творчість, інновації, ефективний та етичний підхід до роботи. Пропонуючи глазуровану та неглазуровану керамічну продукцію компанія забезпечує усі галузі плиткою високої якості, створюючи спільну цінність для всіх своїх ділових партнерів та персоналу. 

Провідні експерти будівельного ринку рекомендують вибирати плитку там, де можна знайти для ремонту усе і одразу — у інтернет-магазині «Клуб кераміки».