RIHO

Виробництво RIHO (Ріхо), засноване в 1994 році і є одним з основних постачальників сантехніки на Європейський ринок. Акрилові ванни RIHO добре відомі у Франції, Бельгії, Німеччини, Словаччини, Голландії, Чехії та інших Європейських країнах. Виробництво RIHO оснащено найсучаснішим обладнанням і працює з перевіреними постачальниками сировини, що забезпечує високу якість і надійність продукції, що випускається. Всі ванни і піддони виготовляються з 100% акрилу 6-8 мм англійського виробника LUCITE.

  У Європі частка продажів акрилових ванн постійно зростає. Дійсно, цей екологічно чистий, легкий, але міцний матеріал володіє цілим рядом унікальних властивостей, які роблять процес прийняття ванни особливо комфортним.

Акрилові ванни відрізняються винятковою міцністю, укріплені шаром поліефіру, а дно ванн посилено вологостійким ДСП.

Акрил володіє неслизькою поверхнею, а тому безпечний.

Акрилова ванна володіє хорошими звукопоглинаючим властивостями.

Акрилат володіє хорошими термічними властивостями (ванни теплі на дотик і довго зберігають температуру води)

Акрилат, завдяки виключно гладкій, непористої поверхні, виключає виникнення бактерій.

Акрил дуже стійкий до ударів і сколів. Виниклі при неправильному догляді подряпини легко усуваються нескладними способами.

Акрил дуже простий у догляді. Легко миється м'якою губкою і рідкими засобами.

Однак всі ці властивості притаманні лише ваннам з Полиметилметаакрилат (ПММА). Багато виробників ванн використовують різні види пластмас, орієнтуючись на низьку вартість матеріалу і не замислюючись про споживчі властивості. Наслідком цього стало наповнення російського ринку ваннами з ABS-пористого, недостатньо твердого, але дуже дешевого матеріалу, і ABS з покриттям («сендвіч») - також недостатнього твердого, неоднорідного по товщині матеріалу.

Пропонуємо також сантехніку:Appolo,POOLSPA

Доставка: Львів, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород та по всій Україні.


Акція

Miami Riho  акрил

прямокутна ванна 170x70

290

215