Rock Design

Якщо ви любите лаконічний шик та унікальність у інтер’єрі ванної кімнати, ми при нагоді пропонуємо розкішні вироби сантехніки від всесвітньо відомого бренду ROCK DESING.

Творчий та інноваційних підхід українського виробника ванн із литого каменю компанії ROCK DESING – це вишуканість та краса у вашому домі. Завдяки простому поєднанню класичного та простого ROCK DESING прекрасно зарекомендувала себе не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Весь асортиментний ряд продукції, яка виготовляється брендом сертифіковано відповідно до міжнародної системи оцінки якості. Команда ROCK DESING здобула не одну нагороду у конкурсах та виставках. Це сучасні, унікальні, ванни з гармонійними пропорціями або нетиповими формами, різкими, мінімалістськими і прямими лініями, що виражають абстрактне мислення про красу прикладного мистецтва.

 У робочих процесах та виробничих лініях використовуються тільки високоякісні матеріали та новітні технології. А поєднання із досвідом фахівців компанії професійний підхід до справи дозволяє створювати досконалі рішення для кожної оселі.

Ванни від Рок Дезайн мають десятирічну гарантію та термін експлуатації понад 60 років.

Перевагами продукції від ROCK DESING є:

  • можливість обрати ванну будь-якої форми і навіть кольору;
  • виконання індивідуального замовлення для кожного особливого клієнта;
  • новітня технологія виробництва;
  • екологічність та висока якість матеріалів;
  • зручний і вишуканий дизайн.

Кам'яні ванни ROCK DESING  створюють відчуття вічності. Адже цей матеріал  є одним із найдавніших будівельних матеріалів, відомих людству. Ще з тих пір, як люди вирішили створити свій світ, в якому почали вирізняти свої будинки камінь знайшов  місце в оселі майже кожного з нас.  

У класичних інтер'єрах, моделях, що зберігають стиль ретро, в сучасному просторі, лаконічні речі та мінімалістичний дизайн ванної завжди ідеальні.

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, скористайтеся можливістю купити просту та вишукану продукцію компанії Рок Дезай у нашому інтернет-магазині у Львові. За потреби, наш менеджер надасть професійну консультацію та відповість на усі запитання, які вас зацікавили. Обирайте вподобану ванну із нашого каталогу і ми доставимо обрану покупку не залежно від вашого географічного місця розташування в Україні.

Ванна від ROCK DESING чудово впишеться у будь-який інтер’єр.