Шланг для води в оплетінні з нерж. сталі, в/в, 3/8 x 3/8, 60 см, Invena WS-03-060 Invena

В наявності
0 відгуків
Код товару: WS-03-060
  • Виробник : Invena
  • Розміри, мм (довж.-шир.-вис.) : 0x0x0
  • Одиниця виміру : шт
  • Виробник : Invena
151 грн.
Увага!!! Вказана ціна роздрібна, встановлена виробником. Щоб отримати знижку телефонуйте або запропонуйте свою ціну
Гнучкі гумові шланги в металевому обплетенні з неіржавкої сталі з нарізними приєднувальними наконечниками — це універсальне з'єднання, яке використовується в побутових і промислових системах водопостачання. Гнучка підводка слугує для під'єднання водопровідних приладів (сумішників, змивних бачків, гідрофорних комплектів та ін.) до систем холодного та гарячого водопостачання. Вони незамінні у важкодоступних місцях, де монтаж за допомогою звичайних труб (мідних, сталевих або поліпропіленових) затруднений або неможливий. Такого типу з'єднання гасить гідравлічні удари, що виникають у будь-якій системі водопостачання, які можуть спричинити
до її пошкодження. Гнучка підводка зменшує вібрацію й шум, викликані активною рідиною.
Її конструкція характеризується високою межею витривалості під час вигинання.Крім того, підводка має стійкість до непідсилювальних механічних ударів тупим предметом.
Монтаж за допомогою гнучкої підводки не викликає труднощів і не вимагає жодних спеціальних інструментів. Вам знадобиться тільки розвідний або плоский гайковий ключ, розмір якого залежить від величини сполучної гайки. Для герметизації місця з'єднання не потрібен жодний ущільнювальний матеріал.
Усі типи підводки, що виготовляється компанією Invena, що має гайку з внутрішньою різзю, обладнані гумовим ущільнювачем (плоским або конічним), який забезпечує стовідсоткову герметичність з'єднання встик із внутрішнім трубопроводом, завершальною циліндричною трубною різзю (кутові клапани для змішувачів, подовжувачі тощо). Якщо підводка має наконечник із зовнішньою різзю, поверхню різі необхідно обернути ущільнювальним матеріалом, попередньо надавши шорсткість нарізної поверхні.
Характеристики
Виробник
Invena
Технічні характеристики,
можуть бути змінені виробником без повідомлення
Шланг для води в оплетінні з нерж. сталі, в/в, 3/8 x 3/8, 60 см, Invena WS-03-060 Invena
Написати відгук
Питання відповідь