Столи з керамограніту

СТОЛИ З КЕРАМОГРАНІТУ

Замовлення

+38 067 313 65 54
 

Розмір столу 1280x680

стол из керамогранита

 

Розмір столу 1800х900


 

Розмір столу 1800х900


 

Розмір столу 2385х1195

СТОЛИ З КЕРАМОГРАНІТУ

Мода на столи з керамограніту прийшла із Європи ще на початку минулого століття і швидко знайшла своє місце  на кухні, у домі або саду. Спочатку це були класичні стандартні форми. Але згодом виробники кераміки навчилися виготовляти різноманітні конфігурації стільниць, експериментуючи з кольорами, розмірами та прикрасами. Чому сьогодні столи із керамограніту стали такими популярними та де їх можна купити за доступною ціною у Львові – про це поговоримо далі.

Який стіл із керамограніту?

Тенденції сучасного ринку — керамогранітна плитка великих форматів. Та виготовляють з неї не тільки покриття для підлоги чи фасади для меблів.  Один із найпоширеніших способів використання керамограніту — виготовлення столів та стільниць.

Стіл із керамограніту може бути виготовлений із суцільної плити одного кольору або різних плит. Це чудовий вибір, якщо вам потрібно:

·                   практичність;

·                   стильність;

·                   вишуканість.

Не дивлячись на те, що візуально стільниці виглядають крихкими та ніжними, матеріал ніяк не уступає експлуатаційним властивостям звичайного керамограніту, який використовується для укладання підлоги. Сьогодні дизайнери виготовляють стільниці з керамограніту у багатьох кольорових діапазонах, що дозволяє створювати неповторні вишукані колекції з декораціями під мармур, бетон, камінь, дерево чи просто монохромні панелі.  Звичайний дерев’яний або пластмасовий стіл — не завжди весело. Зовсім інша річ коли стіл із керамограніту, виготовлений спеціально для вас.

У процесі виготовлення керамічного столу на замовлення можна використовувати не тільки керамічну плитку, а й метал, скло чи хром. Кожен із цих компонентів дозволяють якісно підкреслити ті чи інші переваги виробу, зробити акцент на важливому та унікальному.  

Стільниця із керамограніту не боїться жодних кухонних справ: ні нарізання, ні контакту з водою. Тому цей матеріал підходить для ванних кімнат чи мийки. Покриття не стирається та не втрачає свого привабливого вигляду. Завдяки тонкій і легкій текстурі можна легко вирізати потрібну форму. А майстерність спеціалістів компанії «Клуб кераміки» дозволить створити стіл з керамограніту білого, чорного або будь-якого кольору, який підходить для вашого інтер’єру.

Стіл з керамограніту плюси та мінуси

Керамогранітний стіл, як і плитка має багато переваг. Як відомо, стіл з керамограніту легко миється та доглядається, тому має ідеальний зовнішній вигляд. Такий стіл стане ідеальним естетичним наповлення у будь-якому приміщенні чи поза ним. Стіл з керамограніту стійкий до механічних пошкоджень. Тому його часто використовують для виготовлення кухонних стільниць. Це чудове рішення для сучасного і традиційного оформлення інтер’єру. Стіл з керамогранітом можна віднести до продуктів класу люкс, з великим терміном служби, який має свої плюси:

·        міцність та довговічність;

·        якість;

·        екологічність та безпечність;

·        естетичність і привабливість;

·        унікальність.

Стіл із керамограніту своїми руками

Якщо ви бажаєте стіл своїми руками, команда спеціалістів компанії «Клуб кераміки» радо допоможе вам у цьому.  Ми пропонуємо великий вибір керамограніту на будь-який смак. У наявності плити виробництва найпопулярніших брендів за доступною ціною. У нас можна виготовити стіл із керамограніту на замовлення, за будь-яким зручним розміром чи кольором, саме для вашого дому. Привабливі керамогранітні стільниці будь-якої форми чи кольору наповнюють атмосферу яскравими враженнями та надовго поселяться у вашій оселі.

Крім використання удома, ми виготовляємо столи та стільниці з керамограніту для бізнесу: для кафе, магазинів тощо.

Купити стіл з керамограніту

Замовити особливий стильний білий круглий чи іншої зручної форми стіл  можна у Львові або в інтернет-магазині «Клуб кераміки».  Наші консультанти допоможуть підібрати стіл з керамограніту до вашої кухні, вітальні чи садового будиночка; ознайомитися із перевагами кожного кольору та розрахують вартість потрібного меблевого наповнення. Працюємо на умовах передоплати з юридичними та фізичними особами. Час виконання замовлення та сума розраховується індивідуально.

Чому ми

Наші спеціалісти — досвідчені майстри, які розуміються на власній справі та готові виконати будь-яке ваше замовлення. 

Висновок

Стіл керамічний — це сучасний зручний аксесуар та необхідність для кожного дому. Він міцний та надійний, служитиме не один десяток років, за будь-яких умов експлуатації: не втрачає щільності покриття та блиску. Тому така покупка — економія для бюджету: як власного, так і для бізнесу. Керамограніт екологічний, тож використання такого стола у побуті не шкодить здоров’ю. Широкий асортимент плит та дизайнерських рішень столу із керамограніту дозволяє знайти найкращий варіант для будь-кого. Бракує інформації — перегляньте відгуки клієнтів про нашу роботу.