VERIA

 

Veria

Енергоефективність теплої підлоги — це можливість зниження споживання електроенергії та негативного впливу на навколишнє середовище. Використання терморегулюючих систем, таких як термостати з програмованими режимами, дозволяє автоматично контролювати температуру підлоги відповідно до розкладу та зовнішніх умов. Це дозволить уникнути перевищення температури та зайвого споживання електроенергії. Вибір енергоефективних систем обігріву, таких як інфрачервоні системи теплої підлоги, може допомогти зменшити споживання електроенергії.

Компанія Veria — сучасний польський виробник теплої підлоги, який використовує тільки найновіші технології та тренди для створення комфортного опалення приміщення. Заснований бренд у 2006 році у Європі. Сьогодні географія продажів — понад 15 країн світу. Така продукція активно реалізується у роздрібній торговій мережі.

Асортиментний ряд продукції виготовляється на заводі, де відбувається комплексний контроль за якістю та дотриманням міжнародних стандартів. Такий підхід дозволяє не тільки отримувати більший прибуток, а й працювати на ринках різних країн світу.

Тепла підлога від Веріа сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO 14001, ISO 9001. Спеціальне покриття кабелю дозволяє:

-        мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище та людину;

-        збільшити термін зносостійкості;

-        зберегти від зовнішніх пошкоджень.

Верія — це першокласна команда, яка виготовляє продукцію найвищої якості. Вона забезпечує надійне функціонування теплої підлоги не один десяток років. Пріоритет бренду — кінцевий споживач продукції.

Вибір конкретного типу теплої підлоги залежить від вашого бюджету, умов приміщення, енергоефективності та особистих уподобань. Важливо звернутися до професіоналів у цій галузі. Тому тільки у Veria ви отримаєте професійну консультацію та рекомендації щодо вибору оптимального варіанту для вашої оселі.

Віднедавна купити теплу підлогу від Веріа можна в інтернет-компанії «Клуб кераміки» у Львові. Завдяки налагодженню та співпраці з виробником наші клієнти мають можливість купити все для теплої підлоги за ціною та гарантією від виробника. Ми гарантуємо:

-        високу якість;

-        професійну підтримку;

-        надійність;

-        доставлення зручним перевізником;

-        доступні ціни.