FMG FABBRICA Італія

FMG FABBRICA плитка

Наш інтернет-магазин пропонує купити для оздоблення вашого дому продукцію італійського бренду FMG FABBRICA .

Компанія FMG FABBRICA заснована у 1998 році Романо Міноцці. З самого початку усі сили менеджменту були спрямовані на реалізацію основної стратегії, незмінної з часом: виробляти мармур, граніт та інші високоякісні камені на заводі, повністю дотримуючись екологічних стандартів та захисту навколишнього середовища.
FMG FABBRICA купити Львів

Філософія  FMG FABBRICA передбачає технічну досконалість у поєднанні з красою, а також якість вийняткових матеріалів, оброблених надтехнологічним обладнанням. Продукція компанії здатна задовольнити навіть найбільш інноваційні, витончені вимоги покупців.

Уся товарна лінія бренду має вишуканий сучасний дизайн та сертифікована міжнародними сертифікатами. У виробництві використовуються природні матеріали, такі як каміння, суміші глин, пісків і мінералів, які природа ущільнює через тектонічні рухи, пожежі або через тепло поверхневих шарів земної кори. 
Еко-сумісність присутня  тому, що піски, глина та інші мінерали видобуваються без шкоди для навколишнього середовища, використовуючи чутливі, суворо дотримані процедури та ноу-хау. 
Фаббріца – це стійкі, легкі для очищення, прості для встановлення види плитки різного формату. Така продукція має низький рівень водопоглинання. Плитка бренду міцна та елегантна водночас. Вона ідеально вписується у зовнішнє та внутрішнє покриття.

Стійкі інвестиції у виробництво незрівнянної кераміки призвели до надзвичайно цікавих естетичних результатів. Якість, інноваційні і природні матеріали та технології майстерно поєднуються з типовою італійською творчістю. Декоративна технічна кераміка бренду зберігає свої найкращі характеристики.

Створені багатогранні  поверхні дозволяють відтворювати  сучасні задуми, які   поєднують в собі ефективність, багатофункціональність і стиль. Ексклюзивні елементи пропонують індивідуальні рішення для спільного використання у повсякденному житті. Це нескінченний виразний потенціал та
унікальний, функціональний простір, в якому хочеться жити.

FMG FABBRICA – це досконалий інструмент для архітекторів і дизайнерів, який пропонує безліч можливостей для внутрішнього і зовнішнього застосування, в тому числі і для покриття зі щільним активним рухом.

Ми раді представити можливість співпрацювати з брендом та пропонувати українському ринку його продукцію.