Польща

Ceramika Color

Ceramika Color

Opoczno

Opoczno

Tubadzin

Tubadzin

Cersanit

Cersanit

Cerrad

Cerrad

Paradyz

Paradyz

Arte

Arte

Ceramika Gres

Ceramika Gres

Nowa Gala

Nowa Gala

Konskie

Konskie

Domino

Domino

Korzilius

Korzilius

Polcolorit Ceramica Marconi

Polcolorit Ceramica Marconi

StarGres

StarGres

Cerrol

Cerrol

Польща

Польська керамічна плитка

Оздоблювальні матеріали з кераміки приваблюють споживачів, які зацікавлені в оновленні внутрішнього простору власної оселі. З кожним роком зростає кількість покупців, які все частіше цікавляться польською продукцією. Секрет зростаючої популярності криється в оптимальному співвідношенні якості та доступній ціні. Побутує думка, що польська плитка за експлуатаційними показниками може поступитися окремим конкурентам, але доступна та приваблива ціна компенсує цей незначний недолік. Замовити продукцію мають можливість споживачі з різним рівнем фінансової спроможності.

Виробництво керамічної плитки в Польщі

Іспанія та Італія — лідери з виготовлення кераміки. Але виробництво такого оздоблювального матеріалу налагоджено і в багатьох інших країнах світу. У Польщі виготовлення плитки було розпочато більше сто років тому. За цей час виробники досягли великих успіхів. Переважно виготовляються вироби з глини, що видобувають в регіонах. Але існує і така оздоба, для виготовлення якої експортують спеціальну сировину.

Виробничі потужності з виготовлення кераміки оснащено сучасним обладнанням. Виробники використовують досвід своїх найближчих сусідів – італійців. Польща — країна Європейського союзу, тому виробники дотримуються вимог до виготовлення продукції.

Що потрібно знати про польську керамічну плитку

Це найкращий матеріал для оздоблення підлоги та стін. Багато споживачів вважають справжнім витвором мистецтва. Від того, з якої сировини виготовляється кінцевий продукт, які технології використовуються та для якого способу монтажу призначені, термін її експлуатації. Взагалі плитка польська зберігає свої відмінні якості до трьох десятків років.

Польська керамічна плитка поставляється на ринки у різних розмірах. Шанувальники мозаїки можуть обрати оптимальні варіанти для створення яскравих панно або знайти вироби великих розмірів, до 1,2 метрів. Польські керамічні продукти з глазурованою або не глазурованою поверхнею характеризується достатньою щільністю. Завдяки цьому попереджається можливість розмноження патогенної мікрофлори, мінімізуються загрози розповсюдження мікроорганізмів, які здатні викликати алергію. Це екологічно та безпечно.

Експлуатаційні характеристики

Покупці у різних країнах світу залюбки замовляють плитку польського походження. Вона має велику кількість переваг, серед яких особливо виділяються:

 • високий рівень вологостійкості (завдяки достатній щільності на поверхні майже відсутні пори, через які змогла б всмоктуватися волога, тому пролита рідина залишається на поверхні);
 • стійкість до агресивних речовин (поверхня не пошкоджується навіть у разі використання миючих засобів, до складу яких входять агресивні хімічні речовини, завдяки такій особливості значно полегшується догляд за плиткою);
 • гігієнічність (на плитці, яка вироблена у Польщі, виключається можливість утворення грибка і цвілі);
 • стійкість до підвищених температур (польська плитка зберігає свої якісні характеристики навіть під впливом високих температур, вона не деформується, не тріскається, не втрачає кольорового забарвлення, не підтримує процес горіння, тому її часто використовують для ремонту лазні, приміщень, у яких встановлено каміни або котли).

Термін експлуатації продукції залежить не тільки від характеристик, якими наділяє її виробник, але й ще від якості укладання матеріалу, дотримання всіх вимог. Це відмінний результат навіть для тих, хто любить часто пересувати меблі. Головне дотримуватися технології монтажу під час укладання поверхонь.

В останні роки не тільки споживачі, але й окремі фахівці на перший погляд не можуть знайти відмінності між плитками з Польщі та Італії. Великий попит обумовлює зростання виробничих потужностей. За обсягами виробництва на сьогодні Польща обіймає третє місце та експортується до 30 країн світу.

Види кераміки з Польщі

Виробники презентують широкий асортимент матеріалів для оздоблення, величезну кількість колекцій та видів керамічної плитки, які мають свої переваги:

 • емальована польська плитка (середні показники міцності, використовується для облицювання стін, бездоганний зовнішній блискучий вигляд, добре захищає стіни);
 • керамограніт (відрізняється найвищою міцністю, використовується для монтажу підлоги, має протиковзаючий ефект, тому часто застосовують для ванних кімнат, лазень та приміщень з великою кількістю навантажень і пішоходів);
 • мозаїка (для створення оригінальних панно, унікальних візерунків на стінах та на підлозі використовують мозаїку, яка представляє собою кахель маленького розміру; використання такого матеріалу дозволяє усунути усі нерівності та обійти необхідність виконання робіт з попереднього вирівнювання поверхні);
 • 3D-плитка (виробляється за особливою технологією, яка передбачає нанесення на поверхню об’ємного зображення; чудово підходить для великих приміщень; надає незвичності і масштабності будь-якому проекту);
 • клінкер (для облицювання тротуарів, фасадів; має найкращі експлуатаційні якості, характеризується бездоганними термічними показниками, протистоїть впливу підвищеної вологості, низькому температурному режиму).

Де купити керамічну плитку з Польщі?

Покупці, яких цікавить польська плитка та задовольняє її вартість, вітає будівельний ринок, на якому представлено широкий асортимент оздоблювальних матеріалів з Польщі. Але перш ніж визначитись, де саме купити плитку з Польщі, дізнайтесь, чи можна довіряти продавцю, який пропонує товар за вигідну ціну. Важливо, щоб умови співпраці відповідали якості. Є продавці, які реалізують китайські підробки під виглядом кахелю з Польщі. Використовуючи не сертифіковану плитку, яка виготовлена не за відповідними вимогами, неможливо отримати якісний результат. Така плитка швидко псується, тому виникає необхідність найближчим часом здійснювати повторний ремонт.

Пропонуємо звернутися до інтернет-магазину «Клуб кераміки». В ньому представлено широкий асортимент оздоблювальних матеріалів, в тому числі з Польщі. Ціна таких виробів розрахована на різні категорії споживачів. У «Клубі кераміки» кожен покупець знайде матеріал, що відповідає власним вподобанням.

Польська плитка у інтернет-магазині «Клуб кераміки» — це:

 • відмінна якість;
 • може використовуватися для різних поверхонь;
 • естетичний вигляд інтер’єрів та фасадів будівель;
 • тривалий термін експлуатації.

Наше завдання — продавати продукцію найкращої якості. Пропонуємо популярні конструкції, як імітація мармуру, дерева, цегли та бетону. Польські виробники підготували кольорову та монохромну плитку відповідно до різноманітних очікувань клієнтів. Крім того, ми продаємо модну плитку з незвичайними формами, такими як: геометричний шестикутник, цегла, східна арабеска та інші. Багато колекцій польської плитки отримали нагороди, нагороди та сертифікати, що підтверджують якість та оригінальність проекту. Переваги керамічної плитки-незаймистість, антистатичність та стійкість до плям.

Обираючи нас, ви отримаєте:

 • експертний досвід;
 • якісний товар;
 • доступну вартість;
 • професійну підтримку.

Львівська компанія «Клуб кераміки» має великий досвід роботи у сфері забезпечення будівельними матеріалами та співпрацює з багатьма виробниками. Компанія гарантує якість будівельних матеріалів, які представлені в каталозі. Якщо сподобалася польська плитка, її легко замовити через спеціальну форму на сайті.

Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти