Monica

MarmoRoyal
MarmoRoyal
Patina
Patina
Terfua
Terfua
Monica

Італійська плитка, Плитка Італія

Заказ  +380673136554

Ceramica Monica
       Два спільних італійських підприємства Ceramica Моніка і Eurotiles активно працюють у сфері виробництва і збуту керамічної продукції ось вже більше ніж тридцять років поспіль, два бренди демонструють завзятість у подоланні різних труднощів і показують як потрібно використовувати креативність на свою користь.
        Два італійських підприємства, Ceramica Monica в тому числі, проводять активні дослідження і впроваджують поліпшення в систему виробництва, а також в результати виробництва (італійський керамограніт і керамічна плитка). Італійський виробник докладає всіх зусиль для того що б скоротити ціну на керамічну плитку і керамограніт як для себе так і для кінцевого покупця методом створенні менш витратних способів виробництва італійського керамограніту і керамічної плитки Ceramica Monica.
 У 2009 році виробник керамічної плитки Ceramica Моніка і Eurotiles увійшли в групу Майорка Спа, що забезпечило компанії та її продукції велику популярність за рахунок просування продукції групою на європейський та світовий ринок. Підлогова керамічна плитка й універсальний керамограніт (а також інша продукція) від італійського виробника Ceramica Моніка стала виброблятися більше, крім того, керамограніт Кераміка Моніка став задавати тренди в світі керамограніту і керамічної плитки забезпечивши собі при цьому належну місце на світовому ринку.
 Турбота про довкілля та екології це турбота не тільки фабрику та підприємство, це питання яке стосується кожного з нас.
 Італійське підприємство Ceramica Monica в 2011 році отримала сертифікати (UNI EN ISO 14001: 2004) які означають, що компанія є "зеленою", а вся її продукція виробляється з екологічно чистої сировини, при цьому компанія не використовує воду, замінила всі токсичні фарби і речовини на натуральні фарби і добавки з екологічного сировини. Компанія відмовилася від валикового методу нанесення малюнка на поверхню керамічної плитки. Замість це компанія використовує спеціальні друкарські верстати для того, що б Ceramica Моніка плитка для кухні виглядала бездоганно і не викликала у вас сумнівів на рахунок її якості.
                   Компанія  "КЛУБ КЕРАМІКИ"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції.
        У нас діють знижки для постійних покупців, доставка по всій Україні, в будь-яке містечко або селище. У нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення в 3-D зображенні. Ви зможете представити і відчути себе в своєму майбутньому будинку, що дозволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер'єру.. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ"  це гарантія якості і надійності вже багато років. Доставка:Львів, , Київ, Івано Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород, Луцьк, Чернівці, Хмельницький, Вінниця,  по всій Україні

Також пропонуємо плитку:MOSAIKER, Petracers

 

Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти