Стільниці

       Стільниця – важлива та навіть невід’ємна річ у домі. Щоб вона служила не один десяток років її характеристики мають відображати сутність: переносити високу температуру, вологість, побутову хімію, важкі та гострі предмети. А також незмінно високою для  стільниці   має бути і її чудовий зовнішній вигляд – головне джерело натхнення на кухні чи у ванній. У кожної господині свої критерії для стільниці. Та сучасні стільниці здатні заполонити серце навіть дуже вибагливих поціновувачів. Потрібно тільки знати, чого хоче господар.

У стільницю, зазвичай, вмонтовують побутову техніку, мийку чи умивальник.  Саме тому вона має бути  особливою. Серед характеристик стільниці, найважливішими є:

- жароміцність;
- багатофункціональність;
- стійкість до жиру, механічних, хімічних та різного роду пошкоджень
- має легко митися та мати привабливий зовнішній вигляд.

Стільниця може не тільки вдало розділити робочі зони, а й стати прекрасним доповненням повноцінного кухонного ансамблю чи  як самостійний стіл. Якість та зовнішній вигляд стільниці для дому визначає, перш за все, матеріал, з якого виготовлена стільниця.

Найпоширенішими є стільниці із плити ДСП. Відповідно до комбінацій кольору та напилення вона може відтворювати  різноманітні настрої у домі та є найдоступнішою за ціною. Вони покриті спеціальним покриттям, яке сприяє тривалому періоду експлуатації.

Значно дорожчою та довговічнішою є стільниці із каменю і акрилу.  Вони є невід’ємною частиною сучасного стилю у домі. На ній не залишається навіть стійких плям чи подряпин від гострих предметів. Така стільниця служить багато років. Широка палітра кольорів та фактур дозволяє створювати багато різних композицій.

Наш магазин пропонує за доступними цінами купити стільниці від Egger, Kronospan, LuxeForm , Tristone, Avant Це компанії, які дбають про свою репутацію і пропонують продукцію тільки найкращої якості.

ЗАКАЗ +380630616000

Дивіться також