Egger

ЗАМОВЛЕННЯ: +380 67 313 65 54 

 Бренд  Egger – це історія з багаторічним досвідом, яка розпочалася ще у 1961 році, разом із ввеенням в експлуатацію першого пресу із виготовлення плити ДСП у австрійському містечку Йоганне. 

    

Еггер – це сучасна сімейна компанія, яка постійно зміцнює та розвиває свої потужності. Саме довіра о споживача формує філософію компанії, керуючи повсякденними діями та професійними рішеннями. Головні союзники Еггер: якість повага та прогрес.

Компанія Egger  виготовляє високоякісні стільниці для будь-якої кухні у домі, меблі для ванної кімнати різноманітних форматів, продукцію для облаштування підвалу, майстерні або інших господарських приміщень.

Еггер, зберігаючи свою самобутність, активно розвивається, тому займає одні  із перших позицій на ринку вже не один десяток років. Комплексний підхід до виробництва та спрямованість на потреби клієнтів надихає на творчість кожного, хто бодай раз торкнувся Egger.

З метою розвитку довгострокових стосунків зі своїми клієнтами, виробник вкладає кошти не тільки у власне виробництво, удосконалюючи його, а й у професійну підготовку фахівців. Здатність працювати на авторитет компанії та вміти передавати цінний досвід іншим – запорука багаторічної роботи.

Екологічність та безпека для кожної оселі – це те, чого прагне бренд . Кожен продукт компанії виготовлений із використанням енергоощадних технологій. Для забезпечення потужностей  активно використовується енергія біомаси власних ресурсів для теплоелектростанції та найсучасніші технології енергозбереження. 

Висока якість продукції гарантована міжнародними сертифікатами управління. Це формує стабільну довіру між виробником і клієнтом та додає впевненості у діловому партнерстві.

Завдяки інвестиціям у комунікацію Еггер забезпечує ефективне управління компанією через якісний зв’язок кожного партнера у ланцюгу виробництва та логістики.

Стільниці та меблі Egger вже давно стали  шанованими та улюбленими для багатьох споживачів Америки та Європи. Компанія не тільки самостійно просуває свій асортимент, а й співпрацює із багатьма партнерами у багатьох країнах світу. Інновації у технологічні процеси – це фундамент для довготривалої рентабельності.

Асортимент продукції можна розділити за кількома сегментами: Industry; Professional; DIY.  Та яку б категорію продукції не обрав споживач – це завжд індивідуальне рішення для кожного: від домогосподарки до архітектора.

ЗАКАЗ +380630616000

ВАЖЛИВО!!!     ЯКЩО НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ КУХОННУ СТІЛЬНИЦЮ ЯКУ ШУКАЛИ ТО ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШОГО МАГАЗИНУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПОВНИМ АСОРТИМЕНТОМ EGGER