Kronospan

   Kronospan – це лідер із виробництва високоякісних товарів із дерева для побуту. Компанія працює у багатьох країнах світу: Іспанії, Угорщині, Польщі, Росії, Франції, Данії, Болгарії, Білорусії, Німеччині, Австрії, Латвії, Італії та інших.   Ціновий діапазон цілком доступний для споживача. Головні принципи роботи компанії: простота, інновація, безпека, відповідальність.

   З часу свого заснування (1897 року) і до сьогодні бренд демонструє виключно стійкий розвиток та зацікавленість кожним клієнтом.  Через низький вміст шкідливих речовин та виготовлення продукції, яка не містить формальдегіду, продукція вважається однією із найбезпечніших. Саме тому компанія у 2009 році отримала сертифікат від  Energieinstitut Vorarlberg. Нині бренд пишається тим, що забезпечує виготовлення продукції якісного стандарту Е1.

Кроноспан позиціонує себе як провідний лідер із виробництва продукції із дерева для широкого вжитку як для дому, так і для офісу та інших потреб. Використання вертикально інтегрованого ланцюга постачання забезпечує постійне удосконалення продукції  та моментальне реагування на будь-які зміни. У 2018 році у Люксембурзі Кроноспан отримала престижну міжнародну нагороду Lean and Green за своє прагнення скоротити викиди парникових газів. Енергоефективне виробництво, стійка логістика, безпека та інновації – все це не тільки приваблює, а й гарантує незмінно високу якість. Кроноспан – це перфекціонізм від великого до дрібного.

ЗАКАЗ +380630616000
 

ВАЖЛИВО!!!     ЯКЩО НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ КУХОННУ СТІЛЬНИЦЮ ЯКУ ШУКАЛИ ТО ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШОГО МАГАЗИНУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПОВНИМ АСОРТИМЕНТОМ KRONOSPAN