Duscholux

Ванни
Ванни
Душові кабіни
Душові кабіни
Піддони
Піддони
Duscholux

dusholux

Компанія Duscholux є світовим лідером сантехнічного обладнання та виробляє гідромасажні ванни, піддони та душові кабіни. Почавши свій шлях в сімдесяті роки XX століття, компанія завоювала популярність і стала компанією, продукція якої відрізняється високою якістю, бездоганним смаком, прийнятною ціною і витонченим дизайном.
 
Елітна сантехніка Duscholux - це витвір мистецтва, який викликає захоплення і захват. Варто відзначити, що продукція, вироблена компанією, не раз відзначалася міжнародними нагородами. Застосування високоякісних матеріалів, оригінальний дизайн, використання новітніх технологій зробили компанію одним з найпопулярніших виробників сантехніки не тільки в Швейцарії, у себе на батьківщині, але і у всьому світі.
 
Виробничі потужності компанії «Душелюкс» розташовані в 23 країнах світу, а продукція поставляється в більш ніж 50 країн. Високий попит на продукцію пояснюється передовими науковими розробками, постійним поліпшенням і оновленням колекцій, клієнтоорієнтованим сервісом з боку компанії-виробника.
 
В асортимент продукції Duscholux входять душові кабіни різних моделей і конфігурацій, акрилові ванни, оздоровчі spa-комплекси для гідромасажу і водно-парових процедур, аксесуари для душових кабін і ванних кімнат.
 
Duscholux AG ("душолюкс") - cільная торгова марка зі Швейцарії з цікавим іміджем і власним виробництвом. Основні характеристики продукції Duscholux:
 
Широкий асортимент продукції Duscholux і виготовлення нестандартних душових кабін дозволяє задовольнити вимоги обширної цільової групи.
Дизайн і якість відрізняють продукцію Duscholux. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва.
30-и річний досвід виробництва душових кабін і акрилових ванн. Використання литого акрилу без пустот і утоньщенія на вигинах. Посилення каркасом з ДСП - плити.
Простота установки-всі модулі продукції готові до монтажу. Після зняття з виробництва будь-якої моделі кабіни «Duscholux» протягом 10 років гарантує поставку комплектуючих.
Матеріали, з яких виготовлена ​​продукція Duscholux екологічно безпечні і можуть бути схильні повторній переробці.
Продуманий і легкий догляд за виробами - немає важкодоступних місць.
Серйозні гарантійні зобов'язання. вся продукція проходить технагляд і Держстандарт в Німеччині. Додатково періодично продукція проходить перевірку в незалежних експертів.
Стабільність і функціональність всіх виробів Duscholux. За нормами PIN видимий знос кабіни проявляється після 150 тис. циклів (10 років експлуатації в родині з 4-х чоловік).
Інновації в асортименті. (В середньому 2-3 рази на рік). Плоскі форсунки в г / м ванні, що виключає травми. Моделі кабін з настінним профілем дозволяють компенсувати нахил стіни до 12 мм. Для дезінфекційної системи в гідромасажних ваннах застосовується ультрафіолет. Парові кабіни стандартно поставляються з іонообмінників.
Кожний виріб має свій паспорт та індивідуальний гарантійний номер.
Всі комплектуючі, що використовуються для виробництва виробів Duscholux використовуються ТІЛЬКИ для виробництва Duscholux.
Крім стандартних виробів Duscholux, компанія Duscholux виробляє індивідуальні вироби за бажанням замовника.

 

Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти