30.08.2022

Про елітну сантехніку

На НАШОМУ сайті ВИ зможете вибрати любу необхідну для Вас сантехніку і придбати по гуртовим цінам.

Елітна сантехніка

 

 

 

          На ринку сантехнічних виробів представлена продукція величезної кількості виробників, як азіатських, так і європейських. Лідерами в сфері виробництва високоякісної елітної сантехніки є виробники з Фінляндії, Італії, Німеччини.

        Італійська сантехніка - комфорт та дизайн.
Італійські виробники роблять акцент на дизайнерських особливості вироби. Покупців приваблює незвичність форм і функціональність ідей. Для італійських виробників дизайнерський пошук - кредо їх діяльності. Адже саме італійці представили світу відому гидромассажную ванну - джакузі. І сьогодні вони вдосконалюють свій винахід. Наприклад, для країн з проблемним водопостачанням (зниження напору подачі води) розробники оснастили ванні функцією Turbo, для більш комфортного сприйняття масажною струменя, її форму зробили у вигляді спіралі.

       
Німецька сантехніка - якість і надійність.
Німецькі виробники вже досить тривалий час є лідерами у галузі виробництва сантехніки. Покупцям імпонує німецька якість і бездоганність. Крім того, виробники з Німеччини прагнуть до постійного вдосконалення своєї продукції та впровадження новітніх технічних і технологічних розробок. Світової слави набули такі розробки як брудовідштовхуюче покриття сантехнічних виробів або виробництво ванн з міцного куаріла.


        Виробники з країн Скандинавії своїм девізом взяли поняття екологічність та економічність. Так, шведські виробники розробили спеціальне кріплення сидіння унітазу, яке легко виймається із кріпильних пазів. Така форма кріплення дозволяє гігієнічно ретельно обробити це місце. Що стосується економічності, то для більш раціонального використання води в процесі зливу, ті ж шведські фахівці впровадили систему "економічного зливу", розроблені змішувачі та умивальники з водозберігаючих та енергозберігаючої функціями.

        Іспанcкая сантехніка - комплексний підхід
На нашому ринку іспанська сантехніка належить до розряду виробів середнього і економ класу. Вона більш доступна в ціновому показнику, але, тим не менш, виробники намагаються оснастити її за останнім словом техніки. Поряд зі звичайними моделями пропонують нам багатофункціональні унітази з цілим набором опцій: підігрів сидіння, дистанційне керування та ін Особливої уваги заслужили іспанські чавунні ванни, які мають високий рівень якості.

        Основним аспектом діяльності великих іспанських виробників сантехнічного устаткування є прагнення представити оснащення та оздоблення в комплексі. Тобто, покупець має можливість придбати все для обробки ванної кімнати в одного виробника: починаючи від сантехніки і закінчуючи кахлем і гачками.

       
Французька сантехніка - вишуканість і аристократизм.
Характерна риса французької сантехнічної продукції - це вишуканість, і як наслідок досить високий ціновий показник. Французька сантехніка входить в розряд елітної сантехнічної продукції. Виробники прагнуть розділити свою продукцію за категоріями, щоб покупець міг вільно зорієнтуватися в таких показниках як ціна і якість і визначити свої можливості.


      
Англійська сантехніка - строгість стилю.
Історія віддає англійцям славу творців унітазу. Вони і сьогодні - основна продукція сантехнічна англійських виробників. Сучасні, з необхідним набором функцій, унітази виконані в строгому, наскільки консервативному стилі. Матеріали також традиційні - латунь, фарфор, бронза, хром.


Підвісний унітаз - розкіш чи необхідність?

        На жаль, не тільки в провінційних, але навіть столичних - московських - будинках розміри туалету та ванної кімнати завжди значно менше, ніж це необхідно. Мініатюрна ванна дуже часто не дозволяє навіть пральну машинку поставити. Що вже й казати про унітази, сидячи на якому ноги просто-таки впираються в стінки. Безумовно, проживаючи в таких умовах, кожен з нас рано чи пізно приходить до висновку про необхідність поліпшення своїх житлових умов. Хтось купує плоску раковину, яка дозволяє розмістити під нею необхідну в будинку пральну машинку. Хтось розбирає перегородку, що відділяла туалет від ванною для того, щоб місця стало хоч трохи більше. Хтось вибирає сантехніку мініатюрних розмірів. Однак найчастіше і цього буває мало. Та й суміжний санвузол - далеко не найкращий вихід з цієї ситуації. А чи є інші способи для збільшення площі, яка так необхідна для нашої нормального життя? Давайте розберемося.

        На сьогоднішній день в моду входять так звані установки для унітазів (іншими словами - інсталяційні унітази). Такого роду система дозволить вам вбудувати бачок унітазу в стінку. Думаю, ніхто не стане сперечатися з тим, що бачок займає досить багато місця. Якщо чесно, конструкція ця практично нічим не нагадує звичний бачок. Справа в тому, що вбудовується бачок виготовлений з високоміцного поліетилену, а не зі звичного нам фаянсу. Більш того, він придбав цілком іншу форму. Крім того, в бачку, що вбудовується в стіну, існує кілька отворів для труб. На сьогоднішній день існує два різних види бачків для унітазу з можливістю їх вбудовування в стіну. Перший вид - для підвісного унітазу. Другий - для класичного, підлогового унітазу. Відрізняються вони відсутністю або наявністю монтажної рами.

        Поговоримо про бачках для підлогових унітазів. Перш за все, давайте розберемося, що представляє собою бачок для підлогового унітазу. Це корпус, виконаний із пластику, до якого додається набір кріплень бачка до стіни. Із зовнішнього боку ці бачки покриті пінопластом, який забезпечує звукоізоляцію і оберігає від небажаного конденсату. На корпусі цього бачка знаходяться вушка. Вони прикріплюються до пластин за допомогою спеціальних болтів. Ці пластини, у свою чергу, кріпляться до стіни за допомогою шурупів. У цьому випадку не потрібно абсолютно ніяких додаткових кріплень. Унітаз стоїть на підлозі і на нього припадає все навантаження. Що ж стосується бачка, то він з'єднується з унітазом за допомогою відвідного патрубка, який внизу згинається на 90 градусів. Крім того, в спеціально встановленій на трубці гумової манжетці, розташована ще одна труба з декоративною розеткою. Встановити кнопку для зливу води можна лише після остаточного монтажу конструкції на стіну.

        Бачки, що використовуються для підвісних унітазів. На сьогоднішній день існує два види таких бачків. Одні кріпляться на тонку поверхню, інші - на несучу стіну. В останньому варіанті в монтажну раму монтується бачок. Рама може кріпитися до стіни тільки з міцного бетону або повнотілої цегли. Після кріплення нижню частину конструкції обкладають цеглою для більшої міцність. Лише після цього зверху закривають цю конструкцію плиткою, а зсередини - гіпсокартоном. Після закінчення всіх робіт з монтажу на висунуті зі стіни штирі необхідно повісити унітаз.

        Інший можливий варіант - це монтажна рама, упор якої спрямований у підлогу. Безперечна перевага і основна відмінна особливість цієї конструкції в тому, що цю раму можна прикріплювати на будь-яку стіну - на цегляну, бетонну і навіть на гіпсокартон. У цьому випадку рама встановлюється на підлогу на невеликій відстані від стіни, а спеціальні елементи кріплення монтуються ще й нагорі до стіни. Тобто повне навантаження в цій системі інсталяції йде на підлогу, а саме - на ніжки. Все інше - як у розглянутому вище варіанті.

        Однак ви можете задати дуже логічне запитання - що ж робити, якщо такий бачок зламається або почне підтікати? Відразу хотілося б відзначити, що стіну не доведеться розбирати. І справа навіть не в тому, що вмонтовані бачки практично ніколи не ламаються. Проте навіть у разі поломки несправним може виявитися лише зливний пристрій, адже все інше - це всього лише каністра з пластику. А зливний пристрій вільно встановлюється і виймається через отвір для кнопки зливу.

        Ще один цікавий момент - яку вагу здатний витримати підвісний унітаз? Справа в тому, що мінімальна вага, який цей унітаз здатний витримати, складає близько чотирьохсот кілограмів. Тобто, навіть якщо ви разом з родичами сядете на цей унітаз, він не зламається


Електронна сантехніка

        Треба віддати належне науково-технічному прогресу. Гідні уваги і подиву винаходи з'являються не тільки в галузі космічних технологій, але й у сегменті самої повсякденного нашого з вами життя - санвузлі.

        Електронні змішувачі для раковин і ванн. Зовні такий кран не відрізняється від звичайного Ричагова крана, але тільки без важеля. Корпус змішувача оснащений невеликим екраном з інфрачервоним датчиком, який працює в постійному режимі від там же вмонтованих батарейок. Датчик чутливий до руху руки. Якщо рука потрапляє в радіус дії сигналу, пристрій запрограмоване на подачу води.

        Температурний показник також може здаватися за допомогою електроніки. Виробники розробили кілька видів електронних пристроїв: електронні змішувачі з вживаними параметрами, змішувачі з заданими на заводі параметрами, а також модель, яка представляє собою змішувач - термостат. Електронним змішувачів можна задавати певні програми: регулювати відстань для спрацьовування датчика або, наприклад, таймер виливання води. Для постановки завдань може використовуватися як пульт управління, так і людська рука, на рух якої спрацьовує датчик інфрачервоного випромінювання.

        Розроблено також електронні пристрої для пісуарів. Вони можуть бути зовнішніми і вбудованими. Інфрачервоний датчик реагує на що стоїть перед пісуаром людини, час очікування складає 7 сек., А потім спрацьовує змивають пристрій. Але якщо користувач не залишив зону дії датчика після закінчення 7 секунд, пристрій не спрацює до тих пір, поки простір не звільниться. Хочеться відзначити, що перше покоління датчиків мали слабке місце в тому плані, що пристрій «не розпізнавати» людини в темному одязі і не зливати воду.

        Проте сьогодні на ринок надійшли більш вдосконалені і чутливі датчики, які оснащені многоглазковим випромінювачем здатним реагувати на будь-який колір одягу відвідувача. Такий тип датчиків має ще один позитивний момент. Випромінювальних пристроїв датчиків першого покоління видавало промені на відстань у два метри. Це становило проблему при розташуванні дзеркал на протилежній стороні вбиральні кімнати. Відбиті від дзеркала промені збивали роботу пристрою. Розробки нового покоління мають дальність променя до 90 см.

        І одна найрадісніших розробок для місць загального користування в нашій країні - це електронний пристрій для унітазів. Давно відомо, що місця загального користування (громадські туалети) не найприємніше місце, а з урахуванням його призначення в інші заклади не хочеться заходити і при особливій потребі. Електронний пристрій для унітазів покликаний вирішити проблему змиву в деякій мірі. Справа в тому, що придатне воно тільки для використання в унітазах з вбудованим бачком. Принцип функціонування аналогічний подібного пристрою для пісуарів.

        У висновку хочеться зазначити, що впровадження електронних пристроїв у такі повсякденно - побутові пристрої сантехніки приносить маленькі радості в наше життя, робить її комфортною і приємною.