30.08.2022

Модні тенденції 2020 року в дизайні ванної кімнати

Модні тенденції 2020 року в дизайні ванної кімнати

для тих, хто планує ремонт

 

Мода дуже мінлива. Щороку в дизайні інтер'єрів з'являються нові тенденції, яких необхідно дотримуватися, щоб квартира була не тільки красивою, але і стильною. Ми розповімо, яке облицювання, меблі, сантехніку і забарвлення необхідно вибрати для того, щоб ваша ванна кімната була оформлена в тренді 2020 року.

Якщо раніше санвузол виконував роль виключно санітарно-гігієнічного приміщення, то зараз він перетворився на повноцінну кімнату з власними меблями, дизайном і декоративними елементами. У 2020 році інтер'єр ванної повинен бути максимально простим, лаконічним, але при цьому мати якусь родзинку. Необхідно намагатися всіма силами уникати нудного оформлення, і зробити кімнату затишною і комфортною, щоб там було приємно перебувати.

Актуальний дизайн санвузла в 2020 році

1. Оздоблення

Натуральність і природність давно зайняли свої почесні місця на модному п'єдесталі. Ці тренди торкнулися не тільки макіяжу, зачісок, одягу, а й інтер'єру, зокрема, оздоблювальних матеріалів. Дизайнери радять вибирати оздоблення з фактурою дерева, каменю, бетону, металу. Приємним є той факт, що в магазинах можна знайти різноманітні варіанти плитки, що імітують всі ці природні матеріали. Віддавати перевагу слід грубій, необробленій фактурі, так як вона виглядає набагато природніше.

Не менш популярним, завдяки своїй універсальності, є і мармур. З його допомогою ви можете створити як простий, строгий мінімалістський інтер'єр, так і надати ванній кімнаті розкоші і шику. Якщо вам припав до душі другий варіант, то спробуйте скомбінувати мармур в оздобленні стін і ліпнину на стелі. Щоб інтер'єр був завершеним, доповніть його вишуканими світильниками, вінтажною сантехнікою та іншими декоративними елементами, які впишуться в стиль вашого санвузла.

Також зараз в тренді маленька вузька плитка, яка візуально схожа на мозаїку. У неї є багато плюсів. Зокрема, така плитка візуально робить стелю вище і створює оригінальну фактуру на стіні. Приємним бонусом є те, що при укладанні не потрібно підганяти її за розміром - елементи завжди лягають так, як треба.

2. Меблі

Санвузол, так само, як і кухня, рідко відрізняється великими габаритами, тому головна мета при ремонті - з користю задіяти всю наявну площу. Щоб було, де розмістити необхідний текстиль, повісьте над раковиною або унітазом навісні шафки. Для шампунів, бальзамів, гелів для душу та інших засобів для проведення гігієнічних процедур потрібно повісити кутові полички. Вони не займуть багато місця, не будуть «тиснути» на вас, але при цьому без проблем зможуть вмістити всі необхідні дрібниці.

3. Сантехніка

Після того, як ви закінчите оздоблення кімнати, потрібно буде приділити час найважливішому процесу - добору і розстановки сантехніки. У 2020 році дизайн унітазів, раковин, душових кабін стає все більш простим і лаконічним. Ставку роблять не стільки на велику кількість декоративних елементів, скільки на якість і універсальність. Також враховується той факт, що в санвузлі практично завжди мало вільного місця, тому сантехніка повинна бути максимально компактною. У зв'язку з цим, раковини і унітази все частіше монтують в стіну, відмовляючись від ніжок, щоб вони займали мінімум місця. Крім того, подібне рішення є дуже практичним, так як під підвісною сантехнікою збирається набагато менше пилу та інших забруднень, а значить - підлогу мити легше. Також на крані не залишається вапняного нальоту від води.

Порада: зверніть увагу на наступне оригінальне і незвичайне рішення - розмістіть змішувач збоку від раковини. Це не тільки естетично, але і практично - якщо у ванній кімнаті стоїть вузька тумба або стільниця, то ви зможете заощадити цінну площу.

Немає місця для ванни? Віддайте перевагу душовим кабінам без поріжка, в рівень підлоги. Таким чином ви зможете забезпечити повну герметичність, тому що ущільнювач розташовується знизу піддону. Подібна сантехніка виглядає модно і красиво, і є справжньою окрасою ванної кімнати.

Якщо бюджет дозволяє, можете звернути увагу на раковини і унітази з натуральних матеріалів, наприклад, з цільного каменю. Такі варіанти коштують дорого, але при цьому вони екологічні, дуже стильні і красиві.

4. Освітлення

Останнім часом стало модним робити акцент не на одному світильнику, а продумувати кілька сценаріїв освітлення, щоб мати можливість включати світло тільки в необхідній вам зоні. Найсвітліша ділянка повинна бути біля дзеркала, так як біля нього проводиться найбільше гігієнічних процедур. Над ванною краще повісити настінну лампу, щоб була можливість почитати, лежачи в гарячій воді. Що стосується стельового освітлення, то віддайте перевагу точковим світильникам, можна з регульованою яскравістю. Вони є ідеальним варіантом для крихітних приміщень, так як вбудовуються в стелю і сприймаються, як його повноцінна частина.

Кольори

1. Чорний

Цей колір краще вибирати тим людям, які є власниками великої ванної кімнати, так як чорний візуально зменшує простір. У той же час, він виглядає дуже глибоко, витончено і розкішно. Ви можете вибрати як плитку та інші оздоблювальні матеріали в цьому кольорі, так і меблі, елементи сантехніки. Якщо ви є фанатом чорного, можете оформити весь санвузол в стилі total black. Однак в цьому випадку доведеться добре продумати освітлення, так як даний колір абсолютно не відображає колір і робить приміщення дуже темним.

2. Коричневий

У коричневого дуже багато відтінків, починаючи від оливкового, рожевого, бронзового, і закінчуючи теракотовим, глиняним. Також є відтінки пилу, каменю, дерева. Саме тому кожна людина зможе вибрати колір для оформлення ванної кімнати, який припаде йому до душі. Популярність коричневого в 2020 році обумовлена ​​тим, що в моду входять екоінтер'єри, активно популяризуються природні і натуральні відтінки. А якщо ви вирішили зробити класичну обстановку в санвузлі, то коричневий стане справжньою паличкою-виручалочкою.

3. Зелений

В останні кілька років світ дизайну захоплює біофілія - ​​новий тренд, який означає любов до живого. У зв'язку з цим популярним стає зелений колір: він активно використовується не тільки в обробці кімнат, але також при виробництві меблів. Тому сміливо можете фарбувати стіни в цей колір, покласти на підлогу зелену плитку, купити полички і шафки такого ж відтінку. Чудовим доповненням інтер'єру стануть кімнатні рослини. Додайте кілька кольорів по периметру санвузла і перетворіть санвузол в міні-джунглі. Тільки намагайтеся підбирати рослини, які добре переносять підвищений рівень вологості і часті перепади температур.

4. Синій

Абсолютно безпрограшним варіантом буде оформити ванну в стилі скандинавських інтер'єрів, а точніше - вибрати синій і пісочні кольори. Це ідеальне поєднання, які виглядають дуже стильно і гармонійно. До того ж, в моду повільно, але впевнено входить синій мармур, який можна використовувати для обробки стін. Що стосується пісочного, то найкраще підбирати аксесуари такого відтінку і застосовувати їх в якості декору.

5. Золотий

А цей колір ідеально підійде в тому випадку, якщо ви прагнете зробити інтер'єр свого санвузла багатим і розкішним. Однак будьте дуже уважні і обережні, щоб не переборщити і не перетворити приміщення в королівський палац. В якості кольорів-компаньйонів можуть виступити чорний, білий, синій і темно-зелений.

Особливо вдало будуть разом виглядати чорний, білий і золотий - вони створюють відчуття комфортного, затишного, але при цьому збалансованого-розкішного інтер'єру. Щоб не помилитися і оформити максимально красиву кімнату, використовуйте чорну плитку для оздоблення стін, білу сантехніку і золоті аксесуари, наприклад, рами для дзеркал або картин. Разом вони складуть ідеальний традиційний або ретро-інтер'єр.

6. Пастельні кольори

Ніжно-блакитний, пудровий і інші пастельні відтінки активно використовуються для сантехніки та оздоблення стін у ванній кімнаті. Цей варіант стане ідеальним в тому випадку, якщо у вас невеликий санвузол, який вимагає візуального розширення простору. У 2020 році одним з найактуальніших поєднань кольорів буде комбінація пастельних кольорів і сірого. Ця палітра достатньо нейтральна, але приємна оку. До того ж, інтер'єр можна буде доповнити яскравим текстилем, полками, дозаторами для мила і так далі.

7. Сіро-бежевий

У цього відтінку навіть є власна назва - грейж. Сіро-бежевий є дуже гармонійним, але в той же час складним кольором. Його потрібно правильно комбінувати, щоб досягти того чи іншого ефекту. Наприклад, якщо поєднувати грейж з синім, то ванна кімната вийде більш прохолодною, а якщо з коричневим, то, навпаки, теплим. Сіро-бежевий відмінно підходить для декількох стилів. Серед них: мінімалізм, лофт, вінтаж.

                                                                               ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

 

Дерево в поєднанні з мармуром, бетоном, шестигранниками - ТРЕНДИ 2020

 

        

Тренди в моді дизайну санвузлів на 2020 рік з виставки KIBIS в Лас-Вегасі