Jordan

 

 

PDF КАТАЛОГ : JORDAN

 
   

    


 

Якщо хтось і вміє передати з допомогою керамічної плитки справжню розкіш та витонченість – то це майстри іспанської фабрики Ape Ceramica! Колекція керамічної плитки Jordan вражає з першого погляду багатством декору та ідеальною імітацією мармурових розводів.

Уся колекція дуже багата на декоративні елементи, що мають різноманітну поверхню. Давньогрецькі орнаменти, чаруючі переплетення візерунків, мозаїка, усе це створено майстрами Ape Ceramica тільки з однією метою – допомогти створити інтер’єр, який би вражав розкішшю і розмахом з першого погляду. Спеціальна техніка, якою користуються у Ape Ceramica для переносу зображень, робить імітацію природного каменю дуже натуральною, поверхня має вигляд мармуру, який застосовували для будівництва палаців та храмів на Далекому Сході.

Основу колекції складають елементи розміром 250х500х8 мм. Розмаїття зображень на елементах (мармур у двох відтінках, дрібна різнокольорова мозаїка, різноманітні візерунки) дають широкий простір для творчості дизайнера у створенні основного мотиву приміщення. Різноманітні розміри додаткових декоративних елементів колекції (220х450х8 мм; 20х500х8 мм; 45х500х6 мм; 125х500х8 мм) дають можливість створювати окремі елементи дизайну, доповнювати основні мотиви та вдало підкреслювати або відділяти їх один від одного. Окрім цього, широкий вибір розмірів не обмежує можливості дизайну тих приміщень, які сплановані нестандартно.

За допомогою елементів колекції Jordan від Ape Ceramica без зайвих зусиль можна створити унікальний дизайн, який буде виглядати, швидше за все, як витвір мистецтва, а не простий інтер’єр, але при всій своїй пишноті та вишуканості буде в той же час дуже затишним та милим.

Висока якість, якої іспанський виробник досягнув у виготовленні керамічної плитки, дозволяє встановлювати основні елементи колекції Jordan як на стіни, так і на підлогу. Керамічна плитка від Ape Ceramica має довготривалу гарантію від виробника і буде мати незмінно вражаючий вигляд на протязі довгих років.

На нашому сайті є можливість детально вивчити зразки усіх елементів колекції, зробити замовлення вибраної колекції з доставкою в будь-яке місто України та отримати відповіді у наших консультантів на всі питання стосовно товарів, представлених на наших сторінках.

Також ми надаємо послугу створення віртуального дизайну приміщень з використанням вибраних колекцій.

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,800.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,890.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти