Majorca

Axolut
Axolut
Extrema
Extrema
Flame
Flame
Flame1
Flame1
Outback
Outback
Majorca

Majorca

Majorca це один з провідних виробників підлогових і настінних облицювальних матеріалів протягом більше 40 років. 
 
Компанія Заснована в 1966 році, вона завжди була видатна компанією і славилася своєю якістю продукції і вимагає різним запитам як клієнтської бази так і слідуючи останнім модним тенденціям в світі кераміки. Компанія стала однією з першої в світі, яка створила політику вивозу продукції, спочатку в Європі (Німеччина), а потім і в Сша, де, до цього, не було жодної італійської компанії. 
 
Сьогодні Majorca вкладає значні кошти в дослідження і розробки керамічних виробів, які відображають велику різноманітність смаків і стилів, як елементів тренда і дизайну, необхідних для збалансованого і модною обробки інтер'єру. Головна ідея це прикраса інтер'єру. 
 
Майорка завжди любили експериментувати з новими тенденціями, щоб висловити почуття тих, хто живе в скаженому темпі і не стежить за годинником. Інтенсивність, глибокі почуття, творчість- це ті параметри, які характеризують не тільки стиль життя споживачів компанії, але і ті, якими "хворіють" і всі співробітники компанії. 
 
Посвячення екології та відповідальності. 
З самого початку компанія Majorca піднімали екологічне питання. Протягом багатьох років здійснювалась програма "зеленої революіціі", за рахунок оптимізації виробництва, використання природних ресурсів та розвитку екологічно чистих процесов. 14001 UNI EN ISO- це той сертифікат, який став відправною точкою до максимальної турботі до навколишнього середовища. 
 
Ключ до стійкості полягає в дослідженні. Про це свідчить нова цифрова друкована система компанії Majorca, тобто, "стан мистецтва" як з точки зору художника, а з точки зору інженера це низьке енергоспоживання, екологічно чистий процес, використання нетоксичних квітів, експлуатація всіх матеріалів без прозводственних відходів, також, відмова від використання води у виробництві та відмова від роликових фабричних ліній. 
 
Ноу-хау і дизайн мислення. Естетика і прагматизм. Наука і інтуїція. Але вище за все це людина в центрі обіталія, особистість в центрі всього, як і в філософії епохи Відродження. "Зроблено в Італії" дух алхімії і гарного смаку, гармонія контрастів профільтрована століттями і яка повернулася до наших часів. Майорка завжди були джерелом висококваліфікованого змішування стилів прізводящего до істинного Італійському стилю.
        
         Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ" пропонує широкий асортимент керамічної плитки. Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів і будівельних організацій. У нас завжди оновлюються акції, діють знижки для покупців. Доставка по всій Україні, в будь-яке містечко або селище.

        Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. У нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення в 3 D зображенні, при чому безкоштовно. Ви зможете уявити і відчути себе в своєму майбутньому будинку, що дозволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер'єру. Менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ" це гарантія це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні.

 

 

Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти