Roberto Cavalli

Agata
Agata
Bright Pearl
Bright Pearl
Diva
Diva
Giaguaromask
Giaguaromask
LUSH
LUSH
Rinascimento
Rinascimento
Rock Symphony
Rock Symphony
Signoria
Signoria
Roberto Cavalli

ROBERTO CAVALLI HOME

Італійська керамічна плитка від Roberto Cavalli  спільно з італійською фабрикою Ceramiche Ricchetti позиціонуються точно так, як і вся продукція Roberto Cavalli, де саме ім'я є брендом, визнаним в усьому світі. Ідейним натхненником на створення всіх колекцій керамічної плитки є сам Роберто Каваллі. Відомий всьому світу художник, дизайнер, модельєр  вніс незаперечний внесок у виробництво елітної керамічної плитки. Роберто Каваллі (Roberto Cavalli) створив свої власні колекції керамічної плитки, діставши натхнення від шаруватої текстури і полосчатим розподілом забарвлення агата. Розвиток і виробництво колекцій керамічної плитки здійснюється групою компаній Ricchetti.
Італійська фабрика Ceramiche Ricchetti заснована в 1960 році і має лідируючі позиції на ринку керамічної продукції. Заводи Ceramiche Ricchetti розташовані в Італії та Європі, дистриб'юторські компанії в усьому світі.
 
Плитка Roberto Cavalli Home Luxury Tiles володіє шикарними технічними характеристиками і незаперечним дизайном. Виробництво і технології виготовлення керамічної плитки постійно вдосконалюються, і саме тому продукція має високий попит і є одним із законодавців моди в світі керамічної плитки.
 

Колекція керамічної плитки від відомого маестро Роберто Каваллі Ренесанс майстерно імітує дерево, була представлена відвідувачам виставки Cersaie'12. Керамічна плитка  Luxury Home Відродження представлена в трьох типах і в семи кольорах. Ренесанс  представлена в двох кольорах червоного дерева модрини та й включає в себе підлогову плитку з витонченими візерунками у вигляді квітки, у форматі 50х50 см.

Два варіанти лаппатірованной і ректифікованого плитки, а так само натуральної та ректифікованого. Елементи модрини / червоне дерево шикарно доповнюють колекцію епохи Відродження. Ренесанс маркетрі і інкрустація Ренесанс Пента представлена в трьох кольорах: горіх, червоне дерево, ясен у форматі 50х50 см.напольная плитка "під вставку", а так само Целікова елементи для композиції з чотирьох елементів Ренесанс інкрустація. Даний тип плитки для підлоги доповнений елегантною вставкою під колір у форматі 25х25 см з підписом маестро . Ренесанс Версаль представлена у двох кольорах: Ebony DECAPÈ і у форматі 50х50 см у вигляді підлогової плитки під паркет. У даному типі так само присутні елементи з підписом. Колекція керамічної плитки Roberto Cavalli Ренесанс  створена за допомогою останніх технологій виробництва та відповідає всім біологічним і екологічним правилам. Ренесанс створить шикарний інтер'єр у вашому приміщенні.
Колекція керамічної плитки від маестро  Signoria була представлена на виставці Cersaie 2012. Колекція зроблена в шести кольорах: larice, frassino, noce, magano, decape, ebano. Підлогова плитка Signoria, з точністю імітує дерево, доповнена декоративними елементами Decoro Damascato Rett. у форматі 25х100 см. На декоративному елементі елегантно розташувався легкий узор, який не вибивається із загальної концепції колекції Signoria, надаючи родзинку інтер'єру. Різноманітність відтінків і форматів колекції керамічної плитки Signoria дозволить вам створити унікальний інтер'єр з індивідуальним дизайном. Елементи керамічної плитки Signoria Firma доповнені підписом маестро. У колекції також присутній мікси з мозаїки, яка включає в себе три кольори, в залежності відтінку основний плитки. Мозаїка Mosaico Mix Noce, Magano, Ebano виконана у форматі 30х30 см.

Доставка: Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород та по всій Україні.
Пропонуємо також плитку:FapVenus
 
Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти