Egger

       Бренд  Egger – це історія з багаторічним досвідом, яка розпочалася ще у 1961 році, разом із ввеенням в експлуатацію першого пресу із виготовлення плити ДСП у австрійському містечку Йоганне. 

Еггер – це сучасна сімейна компанія, яка постійно зміцнює та розвиває свої потужності. Саме довіра о споживача формує філософію компанії, керуючи повсякденними діями та професійними рішеннями. Головні союзники Еггер: якість повага та прогрес.

Компанія Egger  виготовляє високоякісні стільниці для будь-якої кухні у домі, меблі для ванної кімнати різноманітних форматів, продукцію для облаштування підвалу, майстерні або інших господарських приміщень.

Еггер, зберігаючи свою самобутність, активно розвивається, тому займає одні  із перших позицій на ринку вже не один десяток років. Комплексний підхід до виробництва та спрямованість на потреби клієнтів надихає на творчість кожного, хто бодай раз торкнувся Egger.

З метою розвитку довгострокових стосунків зі своїми клієнтами, виробник вкладає кошти не тільки у власне виробництво, удосконалюючи його, а й у професійну підготовку фахівців. Здатність працювати на авторитет компанії та вміти передавати цінний досвід іншим – запорука багаторічної роботи.

Екологічність та безпека для кожної оселі – це те, чого прагне бренд . Кожен продукт компанії виготовлений із використанням енергоощадних технологій. Для забезпечення потужностей  активно використовується енергія біомаси власних ресурсів для теплоелектростанції та найсучасніші технології енергозбереження. 

Висока якість продукції гарантована міжнародними сертифікатами управління. Це формує стабільну довіру між виробником і клієнтом та додає впевненості у діловому партнерстві.

Завдяки інвестиціям у комунікацію Еггер забезпечує ефективне управління компанією через якісний зв’язок кожного партнера у ланцюгу виробництва та логістики.

Стільниці та меблі Egger вже давно стали  шанованими та улюбленими для багатьох споживачів Америки та Європи. Компанія не тільки самостійно просуває свій асортимент, а й співпрацює із багатьма партнерами у багатьох країнах світу. Інновації у технологічні процеси – це фундамент для довготривалої рентабельності.

Асортимент продукції можна розділити за кількома сегментами: Industry; Professional; DIY.  Та яку б категорію продукції не обрав споживач – це завжд індивідуальне рішення для кожного: від домогосподарки до архітектора.

ЗАКАЗ +380630616000

PDF КАТАЛОГ: стільниці egger

ВАЖЛИВО!!!     ЯКЩО НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ КУХОННУ СТІЛЬНИЦЮ ЯКУ ШУКАЛИ ТО ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШОГО МАГАЗИНУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПОВНИМ АСОРТИМЕНТОМ EGGER

Зв'язатися з нами
Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
3,950.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30
115.00 грн

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30

Grohe Rapid SL

Grohe Rapid SL

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти