Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога

Заказ 067 67 44 273
 
Система тепла підлога

        

   У сучасному світі є безліч варіантів обігріву житла, а система «тепла підлога» відноситься до одного з найбільш модних і прогресивних способів. І по відгуках наших клієнтів - система дуже зручна і економна в експлуатації.
  Електрична тепла підлога використовується в ролі основного обігрівача приміщення, або додаткового. Такого роду опалення зазвичай встановлюється в кухні чи у ванній, де на підлозі викладена кахельна плитка. Додатковим стимулом для використання електричного підігріву підлоги є те, що в стандартних системах опалення змонтованих на стінах, які є в кожній квартирі, повітря нагріте від батареї, піднімається вгору і не прогріває підлогу, а при використанні електричної  теплої підлоги  прогрівається не тільки повітря в квартирі, але і бетонне перекриття разом з плиткою, тому такий спосіб підігріву набагато безпечніший  для здоров'я людини, тому що не виникає різкого перепаду температур, і люди не застуджуються.
  При монтажі системи підігріву нашими фахівцями використовується електричний нагрівальний кабель від відомого виробника Nexans для підігріву підлоги за доступною ціною. Укладання проводиться на теплоізоляцію у формі спіралі. Після цього вся поверхня кабелю заливається стяжкою на основі цементу, при цьому товщина шару витримується в межах восьми сантиметрів. Висота приміщення при цьому зменшується на кілька сантиметрів. При виготовленні кабелю на нього наносять сталеву оплітку, яка виступає в ролі громовідводу. У разі якщо при ремонтних роботах, хтось заб'є цвях в підлогу, пошкодивши при цьому кабель, то обплетення буде виступати в якості екрану, який стане на заваді виникненню вогню.
  Металева обплетення  також справляється ще з одним завданням, а саме захист від електромагнітного випромінювання кабелю, хоча воно саме по собі в сотню разів менше ніж, наприклад від телевізора. Якщо кабель двожильний, то електромагнітного випромінювання не буде. Електрична тепла підлога не випромінює тепла більше ніж до 55 градусів, тому Ви можете бути спокійні в тому, що ніякого пожежі не буде.При експлуатації такої системи не рекомендується стелити поверх плитки різного роду покриття з дуже щільним основою, адже вони погано пропускають тепло і воно, відбиваючись, повертається назад, хоча система має автоматику, яка регулює підігрів підлоги виходячи із значення температури повітря в кімнаті.  

   Ви можете бути спокійні за енергоспоживання, повірте - це не дорого, адже сама підлога може акумулювати в собі тепло і продовжувати обігрів, навіть якщо система вже вимкнена.Електрична тепла підлога у Львові - це Ваш правильний вибір. Наша компанія пропонує купити систему підігріву підлоги за доступною ціною у Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську,Чернівцях з подальшим монтажем. Продукція, яку ми пропонує, має всі сертифікати якості в Україні. Зателефонуйте нам і наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам вибрати систему, проконсультують з усіх питань.

Надійність конструкції. Безмуфтове з'єднання.
З 1989 року компанія Nexans (Нексанс) розробила безмуфтове з'єднання та використовуючи цю технологію успішно випускає продукцію.
 Cуцільна алюмінєва трубка як захисний екран, використовується в гріючих секціях, що забезпечує покращенні механічні властивості кабелю. Нульова кількість відказів у роботі нагріваючих секцій Nexans ось результат використання такої унікальної конструкції.
  На відміну від кабелів інших виробників, у нагріваючих кабелях NEXANS, місце з'єднання нагріваючого елемента з "холодним" струмопровідним кінцем виконано по безмуфтовій технології, при якій мідна жила "холодного" кінця нагріваючий провід утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а це - відповідно гарантована надійність в експуатації. Місце на кабелі, де знаходиться це з'єднання, позначено надписом "SPLICE". Дана технологія запатентована та розроблена компанією
Nexans. Результатом використання такої технології стала нульова кількість відказів гріючого кабелю і відсутність зовнішньої з'єднюючої муфти.
 
Історичний факт. Про надійність кабелю Nexans впевнено говорить той факт що у 1938 році у місті Осло (столиця Норвегії) кабель котрий був встановлений у підлогу головного Собору St. Olav Domkirke, а також на прилягаючій площі кабель компанії Nexans жодного разу не змінювали за 60 років безперервного функціонування. У квітні 1999 року, за причиною загальної реконструкції кабель було вилучено для заміни на більш сучасніший, та направлено до лабораторій у котрих було встановлено експертами, що кабель Nexans може безперебійно функціонувати як мінімум ще 30 років.
 
Nexans Installation Help (Eng only)Представляємо до вашої уваги електронні файли, котрі допоможуть вам ознайомитися з продукцією від компанії NEXANS та інших виробників  :

                                                 
Текстовий файл : Переваги продукції Nexans
 
 
Системи обігріву NEXANS
Інструкція по установці теплої підлоги. Нагрівальний кабель Nexans LINK <<<
Системи обігріву Nexans
MILLITEMP Програмований терморегулятор з двома датчиками  LINK <<<
Системи керування OJ Electronics
Інструкція по установці терморегуляторів LINK <<<
   
MTU2 - електронний терморегулятор для настінного монтажу LINK <<<
   
OTN - електорнний терморегулятор LINK <<<
   
OTN2 - Цифровий терморегулятор LINK <<<
 
Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти