Ido

idoМрією кожного радянської людини була т.зв. «Фінська сантехніка». Її якраз і поставляла в дуже обмеженій кількості IDO, продукція якої продавалася в СРСР під маркою Arabia. Саме так називався район Хельсінкі, де IDO Bathroom Ltd побудувала свій перший завод. Бренд Arabia проіснував до 1992 року, а після будівництва на мальовничому березі затоки в Таммісаарі нового комплексу підприємств, вся продукція стала випускатися під маркою IDO. В даний час компанія IDO Bathroom, штаб-квартира якої знаходиться в Гельсінкі, входить до складу концерну Sanitec. Крім ексклюзивного санфаянса, компанією IDO випускаються ще душові кабіни, гідромасажні ванни та ін

Для колекцій сантехніки IDO характерно не тільки висока якість, а й ретельна дизайнерська проробка, а також дуже точно витримана стилістична єдність. Для полегшення вибору IDO рідко випускає колекції з великим числом предметів. Зазвичай, це лаконічні набори, з можливістю заміни якихось елементів, або тематичні колекції.

Наприклад, в колекцію Aniara включений лише унітаз IDO в стандартному виконанні, який доповнює класичне підлогове біде. Близька за стилістикою колекція Mosaik також складається з витонченого біде, а ось унітаз IDO пропонується відразу в двох варіантах - звичайному підлоговому і підвісному виконанні.

Тематичні добірки сантехніки IDO дають більшу можливість підібрати щось в потрібній стилістиці. Наприклад, в Pozzi-Ginori представлені елегантні біде, а унітази IDO з колекції Trevi виконані як в звичайному, так і в компактному виконанні.

Особливої ​​уваги заслуговують раковини від IDO Bathroom, виразні і витончені, з підкресленою простотою бездоганних з виконання ліній. Створюється відчуття, що вони невагомі і парять в повітрі, настільки високо якість порцеляни. Однак враження легкості оманливе - адже вся сантехніка IDO дуже міцна, легка в догляді і не втрачає свого розкішного вигляду роками.

Компанія IDO Bathroom пропонує широкий асортимент дизайнерських акрилових і сталевих ванн, як звичайних, так і з системами гідромасажу. Останні виготовляються з санітарного акрилу. Вони різноманітні за формою і комплектуються різними системами, що роблять їх експлуатацію зручною і приємною.

Крім перерахованих біде, умивальників і унітазів IDO в продажу є душові кабіни,кришки до сидінь, п'єдестали, кронштейни, полотенцедержателі та інші аксесуари.


 

Зв'язатися з нами
Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція! Найдешевша плитка облицювальна

Aкція! Kухонні мийки

Aкція! Kухонні мийки

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
3,950.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн

GEBERIT DUOFIX

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти