Tubadzin

Керамічна плитка Ceramika Tubądzin є одним з провідних виробників керамічної плитки. Під брендом польської плитки Tubadzin (Тубадзін) працює два заводи: Департамент будівельна кераміка і кераміка Тубондзін в Озоркув.

         Керамічна плитка Tubadzin (Тубадзін) забезпечує високу якість продукції, завдяки тому що фахівці з Інституту скла та кераміки у Варшаві роблять систематичні дослідження в лабораторії для компанії. 
       Забезпечення високої якості продукції керамічної плитки Tubadzin (Тубадзін) задовольняє нинішніх і майбутніх клієнтів. Відповідальність за розробку, впровадження та досягнення цілей у сфері якості полягає не тільки в управлінні по вертикалі, а й на всіх працівників, незалежно від їх посад, вони виконують свої обов'язки ретельно і професійно Поєднання знань працівників, сучасні технології, якісна сировина є гарантією керамічної плитки Tubadzin (Тубадзін).

  Пропозиція керамічної плитки Tubadzin (Тубадзін) включає: * Формат плитки для стін в 20x20, 20x25, 25x36, 33,3 x60, 32,7 X59, 3 см * Універсальні плитки (для стін і підлоги) у форматі 11,5 х 11, 5 см Мозаїка у форматі * 2,5 х2, 5 * Понад 600 проектів декоративної керамічною смуги * Multi-елементного складу кераміка - ванна кімната і кухня * Широкий асортимент глазурованих кераміки 45x45, 33,3 X33, 3 і 32,7 x32, 7 см для використання в якості тераси, вітальні, ванної кімнати та кухні. В пропозиції Тубондзін кераміки Ви можете знайти продукцію як і з сучасним дизайном так і традиційні, класичні колекції. Компанія побудувала міст між традицією і модерном. Все це означає, що клієнти Кераміка Тубондзін це ті, хто "має смак.

  Для компанії Tubadzin працюють кращі дизайнери Польщі. Для прикладу відомий дизайнер Мачей Зень (ZienMONACO (MIRABEAU, MONTE CARLO), BERLIN (TEGEL, TEMPELHOF), LONDON (PICCADILLY, QUEENSWAY), PARIS (ODEON, SAINT GERMAIN, MADELEINE), TOKYO (KORI, MITA, MEGURO), BARCELONA (PALAZZO, SANT MARTI)

Доставка: Львів, Київ, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці та по всій Україні.
Пропонуємо також плитку: ApariciImola

      Оскільки  виробник Tubadzin заборонив в Україні представляти в інтернеті свої колеції, тому наступні колекції: Alabastrino, Albero, Aldea, All In White, Ashen,  Avignon,  Bellante,  Biloba,  Black&Red,  Braid,  Carmine,  Carrara, Coll, Domino, Elegant Flower, Elegant Natur, Elle, Energy Rosa, Finezza, Floral, Floral Stone,  Gobi,  Green,  Haga, Inverno, Kuba, Mix collection Majolika, Modern Punk, Modern Square, Modern Wood,  Moringa,  Palisander,  Parma,  Pastel,  Pop, Ren, Sable, Select, Tartany, Travertine ,Traviata, Vampa, Vinaros, Violet, Wave, White, White&black, Yellow та інші

    можна подивитись в нашому магазині "Клуб Кераміка" у Львові  або на сайті виробника http://www.tubadzin.pl 

ЗВОНІТЬ  067 313 65 54

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти