Мозаїка

Kotto Ceramica

Kotto Ceramica

Amera Mosaic

Amera Mosaic

Темари

Темари

Ceramic Polisya

Ceramic Polisya

Анвер

Анвер

Мармурова мозаїка

Мармурова мозаїка

Ла-Віллет

Ла-Віллет

Тампль

Тампль

Grand Kerama

Grand Kerama

Progres, Vivacer

Progres, Vivacer

Stella di Mare

Stella di Mare

Mosaico De Lux

Mosaico De Lux

Мозаїка керамічна Paradyz

Мозаїка керамічна Paradyz

D-Core

D-Core

Vitrex

Vitrex

Bisazza

Bisazza

Sicis mosaic

Sicis mosaic

Мозаїчне панно
Мозаїчне панно
Мозаїка

Якщо ви мрієте створити розкішний інтер’єр, наповнити його сяючими відтінками, не вгамовуйте свої бажання. Краще скористайтесь нашими порадами та пропозиціями, які наблизять вас до втілення вашої мрії. Наш інтернет-магазин «Клуб Кераміки» є лідером на ринку оздоблювальних матеріалів. Нам довіряють, бо ми пропонуємо виключно якісний та практичний продукт, надаємо можливість купити мозаїку, ціна якої відповідатиме вашим фінансовим можливостям.

Мозаїка: яку купити

Мозаїка – це особливий різновид оздоблювальних матеріалів. Слово «мозаїка» має італійське походження та означає «зібрані зі шматочків». Для її виготовлення виробники використовують різноманітний матеріал: травертин, скло, онікс, перламутр, натуральний камінь, сланець, метал, мармур, кераміку.

Якщо у вас ще немає практичного досвіду щодо вибору мозаїки, завітайте до нашого інтернет-магазину «Клуб Кераміки», ми допоможемо вам розібратися в особливостях різновидів та замовити найкращий варіант, який відповідатиме вашим вподобанням. Ми маємо досвід надання консультаційної допомоги. Під час ведення діалогу ми не нав’язуємо власну думку, а знаходимо варіанти, які відповідатимуть вашим запитом та особливостям приміщень, де планується проведення ремонтних робіт.

Мозаїка з мармуру

Мозаїка суттєво відрізняється від інших оздоблювальних матеріалів тим, що складається з великої кількості маленьких елементів. Їх іменують «чіпами». Для їх виготовлення часто використовують натуральний мармур. Це природна сировина, яку видобувають у кар’єрах. Мармур має неповторний малюнок та відтінок.

При оздобленні складних поверхонь саме мозаїка вважається безумовним лідером. Її легко укладати та в результаті створювати дивовижний об’єкт. Водночас попереджаємо вас, що від використання такого матеріалу краще відмовитись, якщо перед вами постало завдання – облицювати округлі поверхні.

Вартість «чіпів» з мармуру чимала, але завдяки природному походженню такий матеріал можна використовувати в різних приміщеннях, в тому числі в житлових будинках.

Навіть найвибагливіший покупець буде задоволений широким асортиментом мозаїки, яку ми пропонуємо купити у нашому інтернет-магазині. Ми запевняємо вас, що у разі придбання оздоблювальних матеріалів саме у нас, ви зможете забезпечити:

  • створення ексклюзивного стилю;
  • простоту укладання «чіпів»;
  • довгий термін експлуатації.

Ми надаємо можливість замовити мармурові різновиди з античною матовою атласною поверхнею, під час обробки якої кожному елементу надається заокруглена форма.

Якщо вам бажається мати мармурові елементи із дзеркальним блиском, ми пропонуємо вам варіанти з полірованою поверхнею.

Мозаїка зі скла

Найменша вартість притаманна мозаїці зі скла. Доступність – не єдина перевага скляних «чіпів». Цей виріб:

  • витримує вплив високотемпературного режиму;
  • вологостійкий;
  • має прозору та матову поверхню;
  • супроводжується різноманіттям кольорових відтінків.

Завдяки таким характеристикам мозаїку зі скла використовують найчастіше під час ремонту ванної кімнати або для оздоблення робочої зони кухні.

Галька

Для отримання такого різновиду виробники запроваджують особливий механізм обробки камінчиків. Гальку сортують за розміром та формою, потім відібрані зразки поміщають до спеціального барабану. В ньому здійснюється процес полірування за допомогою піщаної маси.

Мозаїку із гальки дуже легко укладати, впоратися з таким завданням можуть навіть новачки. Так само її доречно використовувати для оздоблення складних поверхонь, навіть з нерівними та округлими формами. Вона еластична, легко гнеться, тому є найбільш піддатливою при укладанні на поверхні.

Ми раді вам повідомити, що галька не притягує пилу та бруду. Тому за елементами інтер’єру, які оздоблені таким оздоблювальним матеріалом, легко доглядати. Достатньо протерти їх вологою ганчіркою, і поверхня знов заблищить.

Перламутр

Якщо ви вірите в прикмети, бажаєте притягнути до себе щастя, здоров’я та міцні успіхи, пропонуємо вам купити виріб із перламутру. Цей природний матеріал отримують з раковини молюска. Перламутр може мати різноманітні відтінки, за допомогою яких можна створювати ексклюзивні інтер’єри.

Мозаїка із перламутру відмінно зберігає свої відтінки, вона не вицвітає. Додатковими перевагами є підвищена вологостійкість. Приміщення, де використовується такий виріб, ніколи не пліснявіє. Дуже гарно цей оздоблювальний матеріал витримує високі температури. Враховуючи такі технічні характеристики, мозаїку із перламутру часто використовують для оздоблення камінів, печей.

Керамічна мозаїка

Виготовлення такого типу мозаїки здійснюється за технологією виробництва керамічної плитки. Поверхня може бути матовою, рельєфною, глазурованою або мати невеликі різнокольорові вкраплення. Такий матеріал може імітувати річкове каміння.

Дзеркальний варіант сприяє візуальному збільшенню простору, наповненню його світлом. Дзеркальні елементи обирають не тільки для оздоблення всього простору, але й для декорування окремих елементів інтер’єру (дверей, колон і арок).

Для створення імпровізованих малюнків можна використовувати плитки різних розмірів, форм та забарвлення. Керамічна мозаїка може мати круглу, квадратну та прямокутну форми.

Зовні вона виглядає тендітною, здається враження, що вона занадто крихка. Насправді вона дуже міцна, тому зіпсувати її дуже важко.

Для створення інтер’єрів в стилі хай-тек поєднують дзеркальну та металеву мозаїку, яка також може мати різноманітні форми та доступну вартість.

Де купити мозаїку

Новачків може приваблювати ціна. Чим вона менше, тим доступнішим стає матеріал. Але у разі використання такої тактики можна придбати продукт, який не відповідає заявленим характеристикам. Під виглядом якісної нержавіючої сталі нечесні продавці можуть продати звичайний метал, який дуже швидко зіпсується.

В нашому інтернет-магазині «Клуб Кераміки» ціна на кожний оздоблювальний матеріал є конкурентоспроможною. Ми зацікавлені в збільшенні клієнтської аудиторії та збереженні рівня довіри постійних покупців. У зв’язку з цим ми пропонуємо тільки найкращі матеріали. В нашому інтернет-магазині ви зможете якісну мозаїку купити для оздоблення ванної кімнати, кухні або передпокою.

«Чіпи» можна поєднувати з керамічної плиткою. Мозаїка ефектно виглядає поруч з натуральним каменем або плиткою з кераміки з гладкою поверхнею. Для створення марокканського стилю пропонуємо вам обрати варіанти з яскравими візерунками та поєднати їх з плиткою, що імітує натуральну деревину.

Саме у нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитись з розширеним асортиментом мозаїки, дізнатися про її технічні особливості, переваги та недоліки. Ми допоможемо визначитись з оптимальним варіантом в залежності від того, який інтер’єр ви бажаєте створити, якого стилю дотримуєтесь.

Ми маємо великий практичний досвід, тому легко орієнтуємось в широкому різноманітті мозаїки. Якщо не знаєте, якій різновид купити, звертайтесь до нас. Ми пропонуємо широкий спектр кольорів, багатство текстур та різних форм.

Зв'язатися з нами







Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти