Koller Pool

Стальні піддони 70,80,90
Стальні піддони 70,80,90
Koller Pool

     

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД KOLLER POLL!
Акційна пропозиція діє до 12.12.2021 року.

 
 
 
 
Прототипом ванн Koller Pool є чеські ванни Ravak. У них досить схожих характеристики, такі, як розмір, форма і дизайн. Єдине, в чому поступаються ванни Koller Pool так це в ціні вони дешевші десь на 15%, що робить їх доступними для більш широкого кола споживачів, їх продаж націлена на освоєння європейського ринку. Місцезнаходження основного заводу Koller Pool - Австрія. Однак в Україну постачається продукція Koller виготовляється на фабриці в Польщі (якість залишається австрійським). Акрилові ванни виробництва Koller Pool користуються позитивними відгуками у покупців - це, перш за все, комфорт. Вони поєднують в собі високу якість, ергономічність і естетичні характеристики і все це за доступною ціною. А різноманітність форм дозволить вибрати що-небудь підходяще в вашу ванну кімнату. Купуючи ванну Koller Pool, ви купуєте високоякісну і красиву річ (гарантійний термін якої розрахований на 10 років), яка зробить ваш інтер'єр стильним і сучасним.
 
Всім вже відомо, що Koller Pool - це знак якості і гармонії. Цей вже широко відомий виробник має багатий досвід у виробництві ванн і завдяки тому, що зарекомендував себе з хорошого боку, впевнено тримає одну з лідируючих позицій на світовому ринку. Незважаючи на те, що цей бренд ще не настільки популярний, як його імениті конкуренти, але затребуваність його продукції стрімко зростає. І якщо говорити про оптимальне співвідношення ціни і якості сантехнічної продукції, то на даний бренд слід звернути увагу. Діяльність компанії повністю націлена на потреби і інтереси покупців. При створенні якісних продуктів, які мають ряд позитивних характеристик і привабливим дизайном, ціни є доступними для широкого споживчого кола.
 
Ванна Кулерпул має ряд переваг в порівнянні з іншими моделями різних виробників. В першу чергу, вона має високу якість, яке підтверджено сертифікатом ISO 9001. В асортименті цього бренду - різноманітність і постійно зростаючі пропозиції. Вся продукція сніжно-білого кольору. Матеріал, що використовується у виробництві - акрил високої якості, він володіє антибактеріальними властивостями. Ще одним плюсом цього матеріалу є легка установка і проста експлуатація. Відрізняє всю продукцію цього бренду і виділяє її серед інших конкуруючих компаній - сучасний дизайн всіх моделей.
 
При виробництві продукції Koller Pool, для формування ванн використовується сучасне обладнання. Для виготовлення продукції використовується європейська сировина тільки найвищої якості. Це 100% англійська акрил LUCITE, товщиною шару 5 мм. Він надає значну міцність і стійкість поверхні. У акрилового листа LUCITE є спеціальне антибактеріальне покриття, зване MICROBAN, яке створює ідеально гладку поверхню на микронном рівні, що перешкоджає появі подряпин і небажаних мікроорганізмів.
 
Досить різноманітні ванни Koller Pool за формою. Виробник пропонує Вашій увазі кутові, прямокутні, асиметричні і овальні моделі. Кожна модель індивідуальна і неповторна. Їх дизайн розроблений з урахуванням усіх сучасних тенденцій. Компанія займається комбінуванням практично всіх моделей душовими шторами, що дозволяє заощадити простір. У них передбачені навіть підголовники різних кольорів і рукоятки для більшого комфорту. Все це робить продукцію більш досконалої і тому затребуваною. У моделях передбачена додаткова комплектація гідромасажними системами, що мають бездоганні характеристики.

Найкраща ціна на продукцію кулєрпул - склад Львів, Київ

 

Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти