Акустика приміщень

 

 

 

Заказ:  +380677266638

 

Акустика приміщень

студії звукозапису, домашні кінотеатри, офіси, клуби, боулінги, конференц-зали, церкви, спортивні споруди, вокзали, аеропорти

Матеріали для корекції акустики приміщень

 

Акустичні панелі з тонкого волокна, виготовленного з дерева
Використовуються в якості декоративного звукопоглинального матеріалу для облицювання стін і стелі в громадських приміщеннях, студіях звукозапису, кінотеатр, боулінг, тирах і т.п. Застосовуються спільно з акустичними плитами AcousticWool для забезпечення звукопоглинання в широкому діапазоні частот.
 
TOPAKUSTIK (Швейцарія)
Акустичні панелі для елітних інтер'єрів
Вишукана декоративно-акустична обробка театральних і концертних залів, ресторанів вищого класу, референcних кімнат прослуховування, домашніх кінотеатрів, корпоративних залів нарад та кімнат переговорів. Дані панелі відносяться до числа самих естетичних оздоблювальних звукопоглинальних матеріалів.
Vicoustic (Португалія)
Дизайнерські акустичні панелі
Застосовуються для корекції акустики приміщень домашніх кінотеатрів, кімнат прослуховування, студій звукозапису, кімнат переговорів і т.п.
Mappy (Італія)
Звукопоглинальні плити з пінополіуретану (акустичний поролон)
Застосовуються як звукопоглинальний оздоблювальний матеріалу в студійних приміщеннях, кімнатах прослуховування, дикторських і вокальних кабінах, технічних приміщеннях і т.п. Різні рельєфи поверхонь і товщини плит дозволяють отримати необхідний зовнішній вигляд і акустичний ефект.
 
Knauf Cleaneo Acoustic (Німеччина)
Плити перфоровані гіпсові звукопоглинаючі
Застосовується в акустичних конструкціях спільно з акустичною мінеральною ватою AcousticWool для забезпечення звукопоглинання в середньочастотному діапазоні в приміщеннях телевізійних студій, мовних кабін, різних громадських і технічних приміщеннях.
 
Danoline (Данія)
Звукопоглинальні перфоровані гіпсові плити
Застосовуються в каркасних звукопоглинальних конструкціях спільно з акустичною мінеральною ватою AcousticWool, як модульного елемента в конструкціях акустичних підвісних стель для забезпечення звукопоглинання в середньочастотному діапазоні в приміщеннях телевізійних студій, мовних кабін, різних громадських і технічних приміщеннях.
Cara Fabrics (Англія)
Акустично прозора декоративна тканина
Застосовується для декорування звукопоглинальних конструкцій в приміщеннях домашніх кінотеатрів, кімнат прослуховування, студій, мовних кабін, кіноконцертних залів, мультиплексів і т.п.
Ecophon (Швеція)
Акустичні підвісні стелі і стінні панелі
Акустичні стелі ECOPHON призначені для поглинання звуку і створення акустичного комфорту всередині приміщення. Завдяки широкій палітрі кольорів, різноманітності фактур і поверхонь, надають прекрасну можливість для розробки сучасних дизайнерських рішень. Дозволяють створити виразний дизайн приміщення, оптимально відповідає його призначенню.
дифузор Шредера
звукорозсіююча конструкція
Застосовується для створення дифузного звукового поля при акустичній обробці приміщень домашніх кінотеатрів, кімнат прослуховування, студій звукозапису, мовних кабін, концертних залів і т.п.
SoundWave (Швеція)
Дизайнерські акустичні стінові панелі
Застосовуються для акустичного оформлення приміщень, до яких пред'являються високі естетичні вимоги. До числа таких приміщень відносяться елітні домашні кінотеатри, кімнати прослуховування, студійні приміщення, кіноконцертні та конференц-зали, кімнати переговорів, корпоративні зали нарад і т.п.
 
Sto Acoustic (Німеччина)
Безшовна звукопоглинаюча система
Застосовується як звукопоглинальне облицювання стін і стель. Дозволяє створювати безшовні поверхні з площею до 200 кв.м. Звукопоглинаюча система застосовується в приміщеннях театральних і концертних залів, в конференц-холах, кімнатах переговорів, спортивних і релігійних спорудах, автосалонах та т.п.
Patt (Італія)
Акустичні декоративні панелі з MDF
Застосовуються як елітна декоративна акустична обробка в приміщеннях кіноконцертних залів, кафе і ресторанах, кімнатах прослуховування, домашніх кінотеатрах, конференц-залах та кімнатах переговорів.
дифузор Barrel
звукорозсіююча конструкція
Застосовується для створення дифузного звукового поля в домашніх кінотеатрах, студіях звукозапису, концертних залах і т.п.
дифузор Хеопс
звукорозсіююча конструкція
Застосовується для створення дифузного звукового поля в домашніх кінотеатрах, студіях звукозапису, концертних залах і т.п.
   

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,800.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30
105.00 грн

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти