Piemme

Акція
03548 EVOLUTA MODERN LAP/RET КОПІЯ
В наявності
4464 грн. 2799 грн.

Piemme плитка

З початку свого заснування, в 1962 році, компанія Piemme продовжує приділяти свою увагу на кращий розвиток італійського стилю з його постійним прагненням до естетичних рис.

Неповторний "штрих" Piemme виражається в ексклюзивній італійській білій керамічній плитці, зробленою з кропітливою майстерністю, і по техніці виробництва останнього покоління керамограніта, з використанням передових технологій.
Piemme купити Львів

Методом експерементів Експерти продовжують знаходити нові й оригінальні кольори, прагнення до краси, еволюції стилю, унікальності пропозиції, жодне з яких може бути відокремлене від технологічної вартості матеріалів, результатом чого клієнт отримує відмінну з точки зору міцності і тривалості життя керамічну плитку. Багато хто з них класифікуються PEI 5 по 'Bologna Ceramic Centre' (Боллонскому керамічному центру) і через це були з вдячністю відзначені основними дистриб'юторами світу за останні 40 років.
Компанія Ceramiche Piemme завжди уважно зосереджена на мистецтві у всіх його видах, починаючи з 1977 року, Piemme створює ексклюзивиний дизайн разом з командою відомих дизайнерів Valentino, універсальний приклад вишуканої елегантності та витонченості.
Бренд Piemmegres побачив світ у 1998 році, вона завжди була присвячена дослідженню і розробці матеріалу ідеально відповідного для дуже вимогливих внутрішніх приміщень і для громадських місць з високою прохідністю, комерційних і житлових будівель.
Компанія  "КЛУБ КЕРАМІКИ"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка:Львів, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Іванофранківськ

Пропонуємо до вашої уваги Каталоги Ceramiche Piemme.

Заказ  067 313 65 54