Granitifiandre

Компанія Granitifiandre - це італійський виробник плитки для дому виробленої з гомогенного в масі керамограніту. Представлена в більш як 100 країнах світу. Першою почала виготовляти керомогранітні плитки розміром 20х20. В старі часи вони рахувалися великими, таким чином ще тоді досягла успіху. Регулярно створювала нові магазини-салони, що стали дуже популярними в світі архітектури. Це дало можливість їй йти в ногу з такими знаменитими брендами як Ferrari, Fendi, Fiat, Armani… Вже більше 50 років ця компанія твердо йде в перед тримаючи якість та лідерство серед інших. Постійна увага до навколишнього середовища та екологію подає ціль розробляти найвищого гатунку плитку, що є екологічно чистим продуктом і служитиме багато років. Використовуючи тільки якісну сировину дбає про Ваше здоров'я. Ніколи ця плитка не викличе алергічної реакції, навіть у людей схильних до неї.

Світові, досвідчені та професійні дизайнери  Fiandre постійно слідкують за інноваціями в світі моді та потреб клієнтів, створюючи неперевершений продукт для вашого затишку. Мармур, граніт та вікові камені є надхненням фабрики, що постійно передається у їхніх колекціях. Чудово імітують їхні природні властивості: вигляд, колір, структуру.

Неодноразово цей виробник був відмічений міжнародними сертифікатами якості ISO 1400 та EMAS LEED. Зараз є більше 250 типів матеріалів Fiandre, отримавшими атестат якості, що є гарантією «зеленого» ланцюжка виробництва. Сьогодні вона вступає в наступні 50 років роботи, поступово створюючи еволюцію в новому поколінні кераміки та розробкою нових екологічно-чистих матеріалів Active Clean Air & Antibacterial Ceramic™, що мають бактерицидний ефект та протизабруднюючі властивості. Це буде проривом у світі оздоблювальних матеріалів. Також скоро з'явиться новий великий формат, якого не було раніше 300х150см. Що стане великим кроком у будівельній сфері та допоможе вирішити складні архітектурні задачі. Величезна кількість цієї плитки експортується в США, що також є доказом лідерства.

 

На нашому сайті Ви маєте змогу переглянути генеральний каталог цього виробника зі всіма її характеристиками та замовити те, що потрібно Вам. Будемо раді допомогти з вибором. Також наша компанія доставить ваше замовлення за короткий час в будь яке місто України. Телефонуйте! Ми чекаємо на Вас! Краща ціна: 

 

Зв'язатися з нами
Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
3,950.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,299.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30
115.00 грн

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30

Grohe Rapid SL

Grohe Rapid SL

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти