30.08.2022

Коротко про змішувачі прихованого монтажу

Змішувач – це головний пристрій у ванній кімнаті. Виробники пропонують на ринку великий асортименти виробів. Це можуть бути стандартні варіанти чи моделі прихованого монтажу. Останні відрізняються від звичайних конструкцій та мають свої особливості. Змішувачі прихованого монтажу монтуються під плитку, всі комунікації приховані від очей і монтуються в стіну, підведення води здійснюється звичайними трубами, пластиковими або металевими, видима залишається лише його естетично приваблива функціональна частина. Подібна конструкція гармонує з будь-яким дизайном кімнати, вона чудово себе зарекомендувала в малих приміщеннях.

Переваги змішувачів прихованого монтажу:

- Змішувач має акуратний та естетичний зовнішній вигляд.

- Завжди можна дістатися до прихованої частини змішувача, тому за потреби можна легко замінити фільтри або провести ремонт.

- Економить місце та візуально полегшує простір.

- Встановити змішувач можна абсолютно на будь-якій висоті та в будь-якому місці.

- Розташування кранів може бути нестандартним. Наприклад, сам вилив над ванною, а важіль для відкривання струменя збоку.

- Простота в управлінні змішувачем.

- Не заважає декоративному оформленню стіни, залишивши зовні тільки виведений зливний носик.

- Максимальна простота у догляді.

- Є можливість раціонально організувати місце на стіні під інші види сантехніки.

- Термостатні конструкції гарантують захист від можливих опіків гарячою водою.

- Пристрої наділені додатковим функціоналом. Наприклад, установкою, що блокує розбризкування води.

Вбудований змішувач складається з 2 блоків:

- Зовнішня частина. Сюди входить ручка змішувача, декоративна панель, кнопка перемикання із виливу на душ (залежно від моделі змішувача).

- Внутрішня частина. Основний блок, який монтується у стіну. До нього приєднуються труби з холодною та гарячою водою, труби до виливу або верхньої душової насадки (залежно від того, що передбачено конструкцією).

Встановлюючи прихований змішувач, необхідно точно знати його призначення. Від цього залежатиме вигляд пристрою та місце встановлення: ванна кімната, душова кабіна, санвузол.

Якщо спиратися на характеристики змішувачів, їх можна розділити на кілька типів.

- Змішувачі для душу з одним поворотним важелем, що дозволяє регулювати потік води.

- Змішувачі для душу та ванної кімнати з додатковим перемикачем для подачі води. Такі моделі дозволяють перемикати потоки води між різними каналами: ванна кімната, верхній душ, ручна лійка.

- Термостати з двома поворотними ручками – для регулювання температури та напору води.

- Вентилі, що встановлюються додатково до змішувачів або термостатів, які розширюють функціональні можливості перемикання на кілька точок подачі води.

- Системи, що монтуються на плиточні борти або на акрилові ванни.

- Змішувач для раковини. Це декоративна пластина, де є важіль, за допомогою якого можна керувати змішувачем, а також носик (вилив).

Найбільш різноманітну та якісну продукцію прихованого монтажу випускають німецькі компанії Hansa, Grohe, Hansgrohe, Kludi, італійський виробник Paffoni, які перебувають на будівельному ринку майже сторіччя. Їхня продукція підійде будь-якому дизайну інтер'єру. Колекції змішувачів прихованого монтажу, що випускаються, максимально зручні. Конструкції мають ергономічні ручки, здатні змінювати висоту, оснащені сенсорними датчиками та термостатами німецької якості. Латунні та мідні вироби підкріплені гарантійними строками до 10 років.